Yerli Diziler

(IMDb: 8.0)
Sıcak Kafa izle, 2022 Netflix Yapımı Sıcak Kafa (Hot Skull) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dünya gizemli bir salgının etkisi altındadır. Dil ve konuşma yoluyla yayılan bu salgından sadece eski bir dil bilimci olan Murat Siyavuş etkilenmez. Salgınla Mücadele Kurumu, hastalıktan kurtulan tek kişi olan Murat'ın peşine düşünce genç adam, saklandığı kurtarılmış bölgeden çıkmak zorunda kalır. Korunaklı alanından çıkan Murat Siyavuş, salgının etkisi altına aldığı İstanbul'un gizemli yerlerinde hastalığın mirası olan “sıcak kafa”sının sırrını ortaya çıkarmak için zorlu bir mücadeleye girişir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Osman Sonant, Hazal Subaşı, Şevket Çoruh, Tilbe Saran, Kubilay Tunçer
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gizem, Macera
(IMDb: 8.3)
Esaret izle, Esaret son bölüm izle, 2022 Kanal7 Yapımı Esaret dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor. Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Cenk Torun, Mahassine Merabet, Ali Yağız Durmuş
Tür : Dram
(IMDb: )
Çöp Adam izle, Çöp Adam son bölüm izle, 2022 Startv Yapımı Çöp Adam dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Tamer ve Peri büyük aşkları için birçok sınavdan geçeceklerdir. Tamer aslında Peri'yi kapattığı yerde ona bir dünya yaratmıştır. Saplantılı aşkı olan Tamer, zamanla sevgisini daha yumuşatacak ve duygusal bağa dönüştürecektir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Elçin Sangu, Engin Altan Düzyatan, Sedef Avcı
Tür : Dram, Romantik
(IMDb: )
Ben Gri izle, 2022 Disney+ Yapımı Ben Gri dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Başarılı ve saygın bir avukat olan Fuat’ın hayatının, kızının başına gelen kötü bir olayla değişmesini merkezine alacak. Dizi Fuat’ın, kızının yaşadığı olayın intikamını almak isterken, telefonuna gelen esrarengiz mesajlarla beraber kendi içindeki karanlıkla yüzleşmesini ve kendi adaletini sağlama çabasını seyirciye aktaracak.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Timuçin Esen, Ebru Özkan, Alican Yücesoy, Ilayda Akdoğan, Buçe Buse Kahraman
Tür : Dram, Gizem, Suç, Gerilim
(IMDb: 5.4)
Atatürk izle, 2023 Disney+ Yapımı Atatürk dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Büyük lider Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatının anlatılacağı dizinin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin'in oturduğu, 2023'te seyirciyle buluşacak olan yapımda Mustafa Kemal Atatürk'ü Aras Bulut İynemli canlandıracak.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Aras Bulut İynemli, Songül Öden, Mehmet Günsür, Sarp Akkaya, Berk Cankat
Tür : Dram, Tarih, Biyografi
Güzel Günler izle, Güzel Günler son bölüm izle, 2022 Showtv Yapımı Güzel Günler dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Selma ile Mihran’ın doğdukları gün kulaklarına fısıldanan ölümsüz aşkın, bu aşkın ardındaki sırların ve onları kucaklayan sıcak, eğlenceli, neşeli bir ailenin hikayesini konu alıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar
Tür : Aile, Komedi
Yürek Çıkmazı izle, Yürek Çıkmazı son bölüm izle, 2022 Trt Yapımı Yürek Çıkmazı dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dizide alkolizm ve kişilik bozukluğu sorunları gündeme getirilirken, sosyal mesajlarında verileceği dizide bir kadının çocukları ile birlikte hayata tutunma hikayesine tanıklık edeceğiz. Kadına şiddet ve alkolizmin yol açtığı sorunların çarpıcı bir şekilde işlenmesi bekleniyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Ayça Bingöl, Seyit Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu
Tür : Aile, Dram
(IMDb: 6.9)
Kaynanalar izle, 1974 Yapımı Kaynanalar dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Nuri Kantar ve ailesi Anadolu'dan İstanbul'a göç eder. Aile bireyleri geleneksel yaşamlarını sürdürürken aynı zamanda büyük şehrin kurallarına da ayak uydurmaya çalışmaktadırlar.
Yapım Yılı : 1974
Oyuncular : Tekin Akmansoy, Leman Çıdamlı, Sevda Aydan
Tür : Aile, Komedi
Kızılcık Şerbeti izle, Kızılcık Şerbeti son bölüm izle, 2022 Showtv Yapımı Kızılcık Şerbeti dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Farklı kültürlere sahip iki ailenin çocukları Doğa ve Fatih’in yıldırım nikahıyla evlenmesinin ardından gelişen çarpıcı olayları konu alıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak
Tür : Aile, Dram, Pembe Dizi, Romantik
(IMDb: 7.2)
Beni Böyle Sev izle, 2013 Trt Yapımı Beni Böyle Sev dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Kolejli zengin bir ailenin oğlu olan Ömer, alt sınıftan kendisi gibi kolejli Ayşem'e aşık olarak onunla hemen evlenir. Ancak, aşk ve yaşamın her zaman kusursuz olmadığını öğrenirler.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Alper Saldıran, Zeynep Çamci, Burcu Altın, Güven Kıraç, Altan Gördüm
Tür : Aile, Dram, Komedi, Romantik