Yerli Diziler

(IMDb: )
Çöp Adam izle, Çöp Adam son bölüm izle, 2022 Startv Yapımı Çöp Adam dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Tamer ve Peri büyük aşkları için birçok sınavdan geçeceklerdir. Tamer aslında Peri'yi kapattığı yerde ona bir dünya yaratmıştır. Saplantılı aşkı olan Tamer, zamanla sevgisini daha yumuşatacak ve duygusal bağa dönüştürecektir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Elçin Sangu, Engin Altan Düzyatan, Sedef Avcı
Tür : Dram, Romantik
(IMDb: )
Ben Gri izle, 2022 Disney+ Yapımı Ben Gri dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Başarılı ve saygın bir avukat olan Fuat’ın hayatının, kızının başına gelen kötü bir olayla değişmesini merkezine alacak. Dizi Fuat’ın, kızının yaşadığı olayın intikamını almak isterken, telefonuna gelen esrarengiz mesajlarla beraber kendi içindeki karanlıkla yüzleşmesini ve kendi adaletini sağlama çabasını seyirciye aktaracak.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Timuçin Esen, Ebru Özkan, Alican Yücesoy, Ilayda Akdoğan, Buçe Buse Kahraman
Tür : Dram, Gizem, Suç, Gerilim
(IMDb: 5.4)
Atatürk izle, 2023 Disney+ Yapımı Atatürk dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Büyük lider Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatının anlatılacağı dizinin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin'in oturduğu, 2023'te seyirciyle buluşacak olan yapımda Mustafa Kemal Atatürk'ü Aras Bulut İynemli canlandıracak.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Aras Bulut İynemli, Songül Öden, Mehmet Günsür, Sarp Akkaya, Berk Cankat
Tür : Dram, Tarih, Biyografi
Güzel Günler izle, Güzel Günler son bölüm izle, 2022 Showtv Yapımı Güzel Günler dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Selma ile Mihran’ın doğdukları gün kulaklarına fısıldanan ölümsüz aşkın, bu aşkın ardındaki sırların ve onları kucaklayan sıcak, eğlenceli, neşeli bir ailenin hikayesini konu alıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar
Tür : Aile, Komedi
Yürek Çıkmazı izle, Yürek Çıkmazı son bölüm izle, 2022 Trt Yapımı Yürek Çıkmazı dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dizide alkolizm ve kişilik bozukluğu sorunları gündeme getirilirken, sosyal mesajlarında verileceği dizide bir kadının çocukları ile birlikte hayata tutunma hikayesine tanıklık edeceğiz. Kadına şiddet ve alkolizmin yol açtığı sorunların çarpıcı bir şekilde işlenmesi bekleniyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Ayça Bingöl, Seyit Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu
Tür : Aile, Dram
(IMDb: 6.9)
Kaynanalar izle, 1974 Yapımı Kaynanalar dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Nuri Kantar ve ailesi Anadolu'dan İstanbul'a göç eder. Aile bireyleri geleneksel yaşamlarını sürdürürken aynı zamanda büyük şehrin kurallarına da ayak uydurmaya çalışmaktadırlar.
Yapım Yılı : 1974
Oyuncular : Tekin Akmansoy, Leman Çıdamlı, Sevda Aydan
Tür : Aile, Komedi
Kızılcık Şerbeti izle, Kızılcık Şerbeti son bölüm izle, 2022 Showtv Yapımı Kızılcık Şerbeti dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Farklı kültürlere sahip iki ailenin çocukları Doğa ve Fatih’in yıldırım nikahıyla evlenmesinin ardından gelişen çarpıcı olayları konu alıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak
Tür : Aile, Dram, Pembe Dizi, Romantik
(IMDb: 7.2)
Beni Böyle Sev izle, 2013 Trt Yapımı Beni Böyle Sev dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Kolejli zengin bir ailenin oğlu olan Ömer, alt sınıftan kendisi gibi kolejli Ayşem'e aşık olarak onunla hemen evlenir. Ancak, aşk ve yaşamın her zaman kusursuz olmadığını öğrenirler.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Alper Saldıran, Zeynep Çamci, Burcu Altın, Güven Kıraç, Altan Gördüm
Tür : Aile, Dram, Komedi, Romantik
Şaşıfelek Çıkmazı izle, 1996 Yapımı Şaşıfelek Çıkmazı dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Güçlü kadın karakterleri ve neredeyse doğaçlama tadındaki diyalogları ile, adı Yeditepe İstanbul ve Sultan Makamı ile birlikte anılan samimi bir hikayeye sahip dizi. 1996-98 yıllarında Mahinur Ergun yönetiminde yazılıp çekilen dizi, 2001'de Çağan Irmak ile tekrar ekrana döndü.
Yapım Yılı : 1996
Oyuncular : Derya Alabora, Zuhal Gencer Erkaya, Füsun Demirel
Tür : Dram, Aile, Komedi
(IMDb: )
Darmaduman izle, Darmaduman son bölüm izle, 2022 Foxtv Yapımı Darmaduman dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Ailevi sebeplerle Eskişehir’den İstanbul’a taşınan Servet ailesi bambaşka bir çevreye girerler. Başladıkları özel üniversitedeki ortama uyum sağlamaya çalışan ikizler Kerem ve Ece burada kendilerine hiç benzemeyen insanlarla tanışacak, bir yandan büyüme sancıları içinde yetişkinliğe doğru adım adım yol alırken bir yandan da kendilerini keşfedecekleri arayışlar, hatalar ve ilk aşkın heyecanlarıyla savrulacakları, adına gençlik denen uzun bir yolculuğa çıkacaklardır. İkizler büyüme sancılarıyla sınanırken babaları Harun 25 yıldır ayak basmadığı baba evine geri dönmek zorunda kalınca baba oğul arasındaki küslük derin hesaplaşmalarla tüm aileyi zorlayacaktır. Anneleri Beliz ise kendini keşfedeceği yeni bir döneme girecektir. İkizlerin dedesi Asaf ve babaanneleri Ayla, 25 yıl sonra oğulları ve torunlarıyla aynı çatı altında yaşamaya başladıklarında girecekleri çatışmalarla büyümenin ve olgunlaşmanın bir ömre yayıldığını anlayacaklardır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Mert Yazıcıoğlu, Aslıhan Malbora, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Nur Fettahoğlu
Tür : Dram, Pembe Dizi