Yabancı Diziler

Ateşböceği Yolu Türkçe Dublaj izle, 2021 Netflix Yapımı Ateşböceği Yolu (Firefly Lane) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İki sıkı dost olan Tully ve Kate birbirlerine hem iyi hem de kötü zamanlarda destek olur. Gençliklerinde kurulan bağ 40'lı yaşlarında da sağlamlığını korumaya devam eder. (18 Yaş ve Üzeri İçin Uygundur)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Katherine Heigl, Sarah Chalke, Ben Lawson
Tür : Dram, Romantik
Willow Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı Willow dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Willow, yıllarca tecritte yaşadıktan sonra, kaçırılan ikiz kardeşini kurtarmak için bir grup savaşçıya katılmayı planlayan cesur Prenses Kit'in hikayesini konu ediyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Warwick Davis, Dempsey Bryk, Ellie Bamber, Ruby Cruz, Erin Kellyman
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Macera
(IMDb: 5.3)
Willow izle, 2022 Yapımı Willow dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Willow, yıllarca tecritte yaşadıktan sonra, kaçırılan ikiz kardeşini kurtarmak için bir grup savaşçıya katılmayı planlayan cesur Prenses Kit'in hikayesini konu ediyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Warwick Davis, Dempsey Bryk, Ellie Bamber, Ruby Cruz, Erin Kellyman
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Macera
Suç Mahalli: Teksas Ölüm Tarlası Türkçe Dublaj izle, 2022 Netflix Yapımı Suç Mahalli: Teksas Ölüm Tarlası (Crime Scene: The Texas Killing Fields) belgesel dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yas içindeki aileler bazı cevapları ararken bakımsız bir tarla ve bir otoyol, onlarca yıla yayılan bir dizi korkunç cinayeti birbirine bağlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Belgesel, Suç, Tarih
Crime Scene: The Texas Killing Fields izle, 2022 Netflix Yapımı Crime Scene: The Texas Killing Fields (Suç Mahalli: Teksas Ölüm Tarlası) belgesel dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yas içindeki aileler bazı cevapları ararken bakımsız bir tarla ve bir otoyol, onlarca yıla yayılan bir dizi korkunç cinayeti birbirine bağlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Belgesel, Suç, Tarih
(IMDb: 8.4)
Tulsa King izle, 2022 Yapımı Tulsa King dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, 25 yıl hapis cezasının ardından cezaevinden yeni çıkan, "General" olarak bilinen eski New York mafya babası Dwight Manfredi, bağlı olduğu suç lordu tarafından törensiz bir şekilde kovulur. Oklahoma, Tulsa'ya sürgüne gönderilen Dwight, renkli karakterlerle kendi takımını kurmaya karar verir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sylvester Stallone, Andrea Savage, Max Casella, Martin Starr, Domenick Lombardozzi
Tür : Dram, Suç
Our Kind of People Türkçe Dublaj izle, 2021 Yapımı Our Kind of People dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Lawrence Otis Graham'ın "Our Kind of People: Inside America's Black Upper Class" kitabından uyarlanan ve Oak Bluffs, Massachusetts'te geçen dizi, bekâr anne Angela Vaughn'un (Yaya DaCosta) ailesinin adını geri almak için çıktığı yolculuğunu konu ediyor. Ancak Vaughn çok geçmeden annesinin geçmişiyle ilgili, dünyasını altüst edecek karanlık bir sırrı keşfeder.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Yaya DaCosta, Morris Chestnut, Alana Bright, Nadine Ellis, Rhyon Nicole Brown
Tür : Dram
Our Kind of People izle, 2021 Yapımı Our Kind of People dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Lawrence Otis Graham'ın "Our Kind of People: Inside America's Black Upper Class" kitabından uyarlanan ve Oak Bluffs, Massachusetts'te geçen dizi, bekâr anne Angela Vaughn'un (Yaya DaCosta) ailesinin adını geri almak için çıktığı yolculuğunu konu ediyor. Ancak Vaughn çok geçmeden annesinin geçmişiyle ilgili, dünyasını altüst edecek karanlık bir sırrı keşfeder.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Yaya DaCosta, Morris Chestnut, Alana Bright, Nadine Ellis, Rhyon Nicole Brown
Tür : Dram
Tell Me Lies Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı Tell Me Lies dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Tell Me Lies, çalkantılı olduğu kadar sarhoş edici de olan sekiz yıllık bir ilişkiye odaklanıyor. Lucy Albright ve Stephen DeMarco üniversitede tanıştıklarında, görünüşte sıradan seçimlerin geri dönüşü olmayan sonuçlara yol açtığı o biçimlendirici çağdalar. İlişkileri tipik bir kampüs romantizmi gibi başlasa da, hızla sadece kendi hayatlarını değil, çevrelerindeki herkesin hayatını da kalıcı olarak değiştirecek bağımlılık yaratan bir karmaşaya düşerler.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Grace Van Patten, Jackson White, Catherine Missal, Spencer House, Sonia Mena
Tür : Dram
(IMDb: 6.7)
Tell Me Lies izle, 2022 Yapımı Tell Me Lies dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Tell Me Lies, çalkantılı olduğu kadar sarhoş edici de olan sekiz yıllık bir ilişkiye odaklanıyor. Lucy Albright ve Stephen DeMarco üniversitede tanıştıklarında, görünüşte sıradan seçimlerin geri dönüşü olmayan sonuçlara yol açtığı o biçimlendirici çağdalar. İlişkileri tipik bir kampüs romantizmi gibi başlasa da, hızla sadece kendi hayatlarını değil, çevrelerindeki herkesin hayatını da kalıcı olarak değiştirecek bağımlılık yaratan bir karmaşaya düşerler.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Grace Van Patten, Jackson White, Catherine Missal, Spencer House, Sonia Mena
Tür : Dram