Türkçe Dublaj Dizi izle

Ateşböceği Yolu Türkçe Dublaj izle, 2021 Netflix Yapımı Ateşböceği Yolu (Firefly Lane) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İki sıkı dost olan Tully ve Kate birbirlerine hem iyi hem de kötü zamanlarda destek olur. Gençliklerinde kurulan bağ 40'lı yaşlarında da sağlamlığını korumaya devam eder. (18 Yaş ve Üzeri İçin Uygundur)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Katherine Heigl, Sarah Chalke, Ben Lawson
Tür : Dram, Romantik
Willow Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı Willow dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Willow, yıllarca tecritte yaşadıktan sonra, kaçırılan ikiz kardeşini kurtarmak için bir grup savaşçıya katılmayı planlayan cesur Prenses Kit'in hikayesini konu ediyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Warwick Davis, Dempsey Bryk, Ellie Bamber, Ruby Cruz, Erin Kellyman
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Macera
Kutsal Oyunlar Türkçe Dublaj izle, 2018 Netflix Yapımı Kutsal Oyunlar (Sacred Games) hint dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Hintli yazar Vikram Chandra’nın çok satanlar listesine giren romanına dayanıyor. Hindistan’da çekilecek olan dizi, İngilice-Hintçe dillerinde olacak.Bombay‘da geçen hikaye, şehrin ekonomik rönesansının ardındaki organize suç ağı, yozlaşma, politika ve ihbar dünyasına sokuyor bizleri.İmtiyaz sahiplerinin, ünlülerin, sefillerin ve kana susamışların hayatlarının zenginlik ve güç ile dokunmasına tanık olacağız.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Pankaj Tripathi, Saif Ali Khan, Nawazuddin Siddiqui, Ranvir Shorey, Kalki Koechlin
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
Suç Mahalli: Teksas Ölüm Tarlası Türkçe Dublaj izle, 2022 Netflix Yapımı Suç Mahalli: Teksas Ölüm Tarlası (Crime Scene: The Texas Killing Fields) belgesel dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yas içindeki aileler bazı cevapları ararken bakımsız bir tarla ve bir otoyol, onlarca yıla yayılan bir dizi korkunç cinayeti birbirine bağlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Belgesel, Suç, Tarih
Aşk Alarmı Türkçe Dublaj izle, 2019 Netflix Yapımı Aşk Alarmı (Love Alarm - Joahamyeon Ullineun) kore dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yakınlardaki biri ondan hoşlandığında kişiye haber veren bir uygulamanın olduğu bir dünyada Kim Jojo, kişisel sorunlarıyla başa çıkarken genç yaşta aşkı tadar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kim So-hyun, Jung Ga-ram, Song Kang, Go Min-si, Lee Jae-eung
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Komedi
Our Kind of People Türkçe Dublaj izle, 2021 Yapımı Our Kind of People dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Lawrence Otis Graham'ın "Our Kind of People: Inside America's Black Upper Class" kitabından uyarlanan ve Oak Bluffs, Massachusetts'te geçen dizi, bekâr anne Angela Vaughn'un (Yaya DaCosta) ailesinin adını geri almak için çıktığı yolculuğunu konu ediyor. Ancak Vaughn çok geçmeden annesinin geçmişiyle ilgili, dünyasını altüst edecek karanlık bir sırrı keşfeder.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Yaya DaCosta, Morris Chestnut, Alana Bright, Nadine Ellis, Rhyon Nicole Brown
Tür : Dram
Tell Me Lies Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı Tell Me Lies dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Tell Me Lies, çalkantılı olduğu kadar sarhoş edici de olan sekiz yıllık bir ilişkiye odaklanıyor. Lucy Albright ve Stephen DeMarco üniversitede tanıştıklarında, görünüşte sıradan seçimlerin geri dönüşü olmayan sonuçlara yol açtığı o biçimlendirici çağdalar. İlişkileri tipik bir kampüs romantizmi gibi başlasa da, hızla sadece kendi hayatlarını değil, çevrelerindeki herkesin hayatını da kalıcı olarak değiştirecek bağımlılık yaratan bir karmaşaya düşerler.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Grace Van Patten, Jackson White, Catherine Missal, Spencer House, Sonia Mena
Tür : Dram
The Resort Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı The Resort dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Sekiz bölüm şeklinde Peacock’ta yayınlanacak olan dizi, adeta bir tabloyu andıran Riviera Maya mekânını mesken tutuyor ve bir komployla iç içe geçmiş bir aşk öyküsünü konu ediniyor. Buradan hareketle dizi, boşanmanın eşiğindeki evli bir çiftin Yucatán’ın en meşhur çözülmemiş gizemlerinden birine bulaşmasını mercek altına alacak.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : William Jackson Harper, Cristin Milioti, Nick Offerman, Skyler Gisondo, Luis Gerardo Méndez
Tür : Gizem, Komedi, Gerilim
My Holo Love Türkçe Dublaj izle, 2020 Netflix Yapımı My Holo Love kore dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Türünün tek örneği olan Holo adlı hologram, bir rastlantıyla Han So-yeon'un hayatına girer. Eğer izin verirse Holo, ona ihtiyacı olan her konuda yardım etmeye hazırdır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Yoon Hyun-min, Ko Sung-hee, Choi Yeo-jin, Hwang Chan-sung, Kim Soo-jin
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Romantik, Fantastik
Wednesday Türkçe Dublaj izle, 2022 Netflix Yapımı Wednesday dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Wednesday'in ortaya çıkan psişik yeteneklerde ustalaşma, kasabayı terörize eden korkunç bir cinayet serisini engelleme ve 25 yıl önce ebeveynlerini karıştıran doğaüstü gizemi çözme girişimleri dizinin odak noktalarını oluşturacak. Komediyle korkuyu birbirine karıştıracak olan Wednesday, Nevermore Akademisi'nde geçecek. Wednesday, yeteneklerini bu akademide geliştirmeye çalışacaktır. Ama onunla birlikte aynı okulu paylaşan ergen kızların olması ortalığı karıştıracaktır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Jenna Ortega, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Thora Birch, Riki Lindhome
Tür : Bilim Kurgu, Fantastik, Gizem, Komedi, Aile, Suç