Netflix Dizileri izle

Under the Queen's Umbrella izle, 2022 Netflix Yapımı Under the Queen's Umbrella kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle,
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Kim Hye-soo, Kim Hae-sook, Choi Won-young, Kim Eui-sung, Moon Sang-min
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 8.5)
Move to Heaven izle, 2021 Netflix Yapımı Move to Heaven kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dizi, Asperger sendromu (diğer insanlarla etkileşimi oldukça zorlaştıran gelişimsel bir bozukluk - sosyal becerileri zayıftır, rutini severler ve değişiklikten hoşlanmazlar) olan bir genç adam (Tang Jun-Sang) ile eski bir mahkûm olan amcasının (Lee Je-Hoon) etrafında dönmektedir. Birlikte yaşam ve ölümün, aile ve iletişimin önemini kavrarlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Lee Je-hoon, Tang Jun-sang, Hong Seung-hee, Ji Jin-hee, Jeong Seok-yong
Tür : Dram
Ateşböceği Yolu Türkçe Dublaj izle, 2021 Netflix Yapımı Ateşböceği Yolu (Firefly Lane) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İki sıkı dost olan Tully ve Kate birbirlerine hem iyi hem de kötü zamanlarda destek olur. Gençliklerinde kurulan bağ 40'lı yaşlarında da sağlamlığını korumaya devam eder. (18 Yaş ve Üzeri İçin Uygundur)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Katherine Heigl, Sarah Chalke, Ben Lawson
Tür : Dram, Romantik
(IMDb: 8.0)
Sıcak Kafa izle, 2022 Netflix Yapımı Sıcak Kafa (Hot Skull) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dünya gizemli bir salgının etkisi altındadır. Dil ve konuşma yoluyla yayılan bu salgından sadece eski bir dil bilimci olan Murat Siyavuş etkilenmez. Salgınla Mücadele Kurumu, hastalıktan kurtulan tek kişi olan Murat'ın peşine düşünce genç adam, saklandığı kurtarılmış bölgeden çıkmak zorunda kalır. Korunaklı alanından çıkan Murat Siyavuş, salgının etkisi altına aldığı İstanbul'un gizemli yerlerinde hastalığın mirası olan “sıcak kafa”sının sırrını ortaya çıkarmak için zorlu bir mücadeleye girişir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Osman Sonant, Hazal Subaşı, Şevket Çoruh, Tilbe Saran, Kubilay Tunçer
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gizem, Macera
(IMDb: 6.5)
Typewriter izle, 2019 Netflix Yapımı Typewriter hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Goa'nın bir banliyösünde yer alan ve perili olduğuna inanılan bir eve taşınan ailenin arkadaş grubu, evi araştırma cesaretini gösterir ve macera başlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mikhail Gandhi, Sara Gesawat, Palomi Ghosh, Sameer Kochhar, Palash Kamble
Tür : Dram, Gizem, Korku, Gerilim
(IMDb: 7.3)
Selection Day izle, 2018 Netflix Yapımı Selection Day hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Selection Day, Mumbai'de yaşayan Hintli bir çocuğun kriket oyununa olan ilgisini konu ediyor. Radha ve Manju, iyi birer kriket oyuncusudur. Babaları, Radha ve Manju'nun dünyanın en iyi kriket vurucuları olmasını istemektedir. Oğullarının seçmeleri kazanabilmesi için elinden geleni yapan adam, bu uğurda çocuklarını Mumbai'de bir klübe yerleştirir. Ancak Manju, babası ile aynı düşünceleri paylaşmamaktadır. Kriket oynamayı sevmeyen Manju, babası ve sisteme karşı zorlu bir mücadeleye girişir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Mohammad Samad, Yash Shashank Dholye, Rajesh Tailang, Mahesh Manjrekar, Ratna Pathak
Tür : Dram, Spor
Daughters of Destiny izle, 2017 Netflix Yapımı Daughters of Destiny (Kader Mücadelesi) hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Hindistan'ın en fakir ailelerinden gelen ve daha parlak bir gelecek için mücadele eden beş kız, fırsatlar yaratmak üzere tasarlanmış yatılı bir okula gider.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular :
Tür : Belgesel
(IMDb: 7.0)
GHOUL izle, 2018 Netflix Yapımı GHOUL hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Ghoul, Netflix'in orijinal yapımlarından biri. Bir Hindistan korku serisi olan Ghoul, bir askeri sorgulama uzmanı olan Nida Rahim'in gizli bir gözaltı merkezine geldiğinde, burada tutulan teroristlerin bazılarının bu dünyanın dışından olduğunu farketmesiyle gelişen olayları anlatıyor. Senaryosunu ve yönetmenliğini Patrick Graham'ın üstlendiği Ghoul, Netflix'in imza attığı üçüncü Hint yapımı.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Rohit Pathak, Manav Kaul, Radhika Apte, Ratnabali Bhattacharjee
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gizem, Korku
(IMDb: 8.2)
Little Things izle, 2016 Yapımı Little Things hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Little Things, 20'li yaşlarda birlikte yaşayan bir çiftin hayatına odaklanıyor. Dhruv ve Kavya Mumbai'de birlikte yaşayan bir çiftir. Çift, geçimlerini sağlamaya çalışırken Mumbai'de yaşamının keyifli ve zorlu yanlarını birlikte tecrübe eder.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Mithila Palkar, Dhruv Sehgal
Tür : Dram, Komedi, Romantik
(IMDb: 5.7)
Mismatched izle, 2020 Netflix Yapımı Mismatched hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Ailelerinin birbiriyle eşleştirmeye çalıştığı iki genç, katıldıkları yaz kursunda geçici bir dostluk kurar. Ama çok geçmeden daha derin duygular hissetmeye başlarlar.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Prajakta Koli,Rohit Saraf,Vihaan Samat
Tür : Dram, Komedi, Romantik