Dizi Arşivi

Suç Mahalli: Teksas Ölüm Tarlası Türkçe Dublaj izle, 2022 Netflix Yapımı Suç Mahalli: Teksas Ölüm Tarlası (Crime Scene: The Texas Killing Fields) belgesel dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yas içindeki aileler bazı cevapları ararken bakımsız bir tarla ve bir otoyol, onlarca yıla yayılan bir dizi korkunç cinayeti birbirine bağlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Belgesel, Suç, Tarih
Crime Scene: The Texas Killing Fields izle, 2022 Netflix Yapımı Crime Scene: The Texas Killing Fields (Suç Mahalli: Teksas Ölüm Tarlası) belgesel dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yas içindeki aileler bazı cevapları ararken bakımsız bir tarla ve bir otoyol, onlarca yıla yayılan bir dizi korkunç cinayeti birbirine bağlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Belgesel, Suç, Tarih
Rookie Historian Goo Hae-Ryung izle, 2019 Yapımı Rookie Historian Goo Hae-Ryung (Shinibsagwan Goohaeryung) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Goo Hae-ryung, erkeklerin toplumdaki kadınlara nasıl baktığının çok iyi bilincindedir. Onlara göre Goo Hae-ryung'ın erken yaşta evlenmesi ve ömrünün geri kalanını kocasına ve kocasının ailesine hizmet etmesi gerekir. Ancak Goo Hae-ryung, dayatılanların hiçbirine kulak vermez. Kendisini kitaplara ve bilime veren Goo Hae-ryung, 26 yaşında olmasına rağmen evlenmeye niyetli değildir. Tarih üzerine çalışan Goo Hae-ryung, dünyada herkesin eşit olduğunu kanıtlamak için zorlu bir mücadeleye girişir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Shin Se-kyung, Cha Eun-woo, Park Ki-woong, Lee Ji-hoon, Park Ji-hyun
Tür : Dram, Tarih, Komedi
My Country: The New Age izle, 2019 Netflix Yapımı My Country: The New Age (Naui Nara) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Goryeo döneminin sonunda bir yanda yeni bir çağı ilan etmekte başı çekenler, diğer yanda her şeyi riske atan sıradan bireyler vardı.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yang Se-jong, Woo Do-hwan, Kim Seol-hyun, Jang Hyuk, Kim Yeong-cheol
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Tarih
Kan, Seks ve Krallık Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı Kan, Seks ve Krallık (Blood, Sex & Royalty) belgesel dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Britanya kraliyet dramasına çağdaş bir yorum getiren bu ateşli dizi, tarihin en amansız, en seksi ve en çok iz bırakan hükümdarlarının hayatına bir bakış sunuyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Amy James-Kelly, Max Parker, Adam Astill, Lois Brabin-Platt, Jhon Lumsden
Tür : Belgesel, Dram, Biyografi, Tarih
Blood, Sex & Royalty izle, 2022 Yapımı Blood, Sex & Royalty (Kan, Seks ve Krallık) belgesel dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Britanya kraliyet dramasına çağdaş bir yorum getiren bu ateşli dizi, tarihin en amansız, en seksi ve en çok iz bırakan hükümdarlarının hayatına bir bakış sunuyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Amy James-Kelly, Max Parker, Adam Astill, Lois Brabin-Platt, Jhon Lumsden
Tür : Belgesel, Dram, Biyografi, Tarih
(IMDb: 8.7)
Mr. Sunshine izle, 2018 Netflix Yapımı Mr. Sunshine (Miseuteo Shunshain) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, 1871'de Birleşik Devletlerin, Joseon'a yaptığı sefer sırasında Joseonlu bir erkek, Amerikan savaş gemisine biner ve Amerika'ya gider. Yetişkin olduğunda ise kendi memleketine Amerikan askeri göreviyle dönüş yapar.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Lee Byung-hun, Kim Tae-ri, Yoo Yeon-seok, Kim Min-jung, Byun Yo-han
Tür : Dram, Aksiyon, Tarih
1899 Türkçe Dublaj izle, 2022 Netflix Yapımı 1899 dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Amerika’ya doğru yola çıkan ve bu yolculuk esnasında hayatları değişen Avrupalı göçmenlerin hikayesini konu ediyor. Avrupa’nın farklı bölgelerinden bir araya gelen insanların büyük umutlarla çıktıkları bu yolculukta onları türlü zorluklar bekler. Yeni yüzyıla ve kendilerini bekleyen yeni hayata yaklaşmakta olan insanlar, okyanusta sürüklenen bir göçmen botuyla karşılaşırlar. Bu beklenmedik durum onların hayatlarının değişmesine, korkunç bir kabusun içine sürüklenmelerine neden olur.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Maciej Musiał
Tür : Dram, Gizem, Tarih, Korku
Pepsi, Where's My Jet? izle, 2022 Netflix Yapımı Pepsi, Where's My Jet? dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, 20 yaşındaki bir genç, Pepsi'den reklam kampanyasında ödül olarak gösterdiği savaş uçağını talep edince, tarih kitaplarına geçecek büyük bir davanın fitili ateşlenmiş olur.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Belgesel, Tarih
(IMDb: 9.1)
1899 izle, 2022 Netflix Yapımı 1899 dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Amerika’ya doğru yola çıkan ve bu yolculuk esnasında hayatları değişen Avrupalı göçmenlerin hikayesini konu ediyor. Avrupa’nın farklı bölgelerinden bir araya gelen insanların büyük umutlarla çıktıkları bu yolculukta onları türlü zorluklar bekler. Yeni yüzyıla ve kendilerini bekleyen yeni hayata yaklaşmakta olan insanlar, okyanusta sürüklenen bir göçmen botuyla karşılaşırlar. Bu beklenmedik durum onların hayatlarının değişmesine, korkunç bir kabusun içine sürüklenmelerine neden olur.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Maciej Musiał
Tür : Dram, Gizem, Tarih, Korku
Filtrele 1540 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori