Dizi Arşivi

Big Bet izle
(IMDb: 7.3)
Big Bet izle, 2022 Yapımı Big Bet (Kajino) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Cha Moosik bir kumarhane barı işletiyor, ancak Ulusal Vergi Dairesi tarafından yapılan bir baskı nedeniyle Filipinler'e kaçmak için, tam teşekküllü bir kumarhane işletmesi kuruyor ve Filipinler'deki siyasi ve iş çevrelerini kazanmak stratejiler geliştiriyor. Ancak, aniden Min Seokjun'un ölümünde şüpheli olarak çerçevelenir ve Kore Masası'ndan Oh Seunghoon tarafından takip edilir. İhanet paranın olduğu yerde yaygındır. Ayakta kalan son kişi kim olacak?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Choi Min-sik, Lee Kyoo-hyung, Son Suk-ku, Lee Dong-hwi, Heo Sung-tae
Tür : Dram, Aksiyon, Suç
Kings of Jo'Burg izle
(IMDb: 5.1)
Kings of Jo'Burg izle, 2020 Netflix Yapımı Kings of Jo'Burg dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Masire kardeşler Johannesburg'un yeraltı dünyasına hükmetmektedir. Ancak aileleri üzerindeki doğaüstü bir lanet ve karmaşık bir ihanet örgüsü onları yok etmek üzeredir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Zolisa Xaluva,Connie Ferguson,Cindy Mahlangu
Tür : Suç, Gerilim
The Good Detective izle
The Good Detective izle, 2020 Yapımı The Good Detective (Mobeomhyungsa) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Gerçeğe yakınlaşmak isteyenlerle bunu örtbas etmek isteyenler arasındaki yarış hakkında bir drama. Jang Seung Jo, gençken yaşadığı acılar nedeniyle duygularını başkalarıyla paylaşmayan dokuz yıllık seçkin bir dedektif olan Oh Ji Hyuk rolünü üstlenecek. Amcasından devraldığı muazzam servetle bile para ve güçten etkilenmiyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Son Hyun-joo, Jang Seung-jo, Kim Hyo-jin, Song Young-chang, Choi Dae-hoon
Tür : Dram, Gizem, Suç, Aksiyon
Hand of God izle
(IMDb: 7.5)
Hand of God izle, 2014 Yapımı Hand of God (Tanrı'nın Eli) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Tek oğlu PJ'nin intihar girişiminden sonra Yargıç Pernell Harris, Tanrı'nın sesini duyduğuna inanmaya başlar. O ses kendisine, PJ’nin eşi Jocelyn'e tecavüz edip PJ'nin intihar girişimine sebep olan kişiyi bulmasını ve onu adaletin karşısına çıkarmasını söyler. Şüpheli bir din adamı olan Papaz Paul'un teşviğiyle, KD adındaki bağnaz ve hiddetli bir eski suçluyla bir olup adaletin peşine düşer.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Ron Perlman, Dana Delany, Garret Dillahunt, Elizabeth McLaughlin
Tür : Dram, Suç
The Unsolved Murder of Beverly Lynn Smith izle
The Unsolved Murder of Beverly Lynn Smith izle, 2022 Yapımı The Unsolved Murder of Beverly Lynn Smith (Beverly Lynn Smith'in Çözülmemiş Cinayeti) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Kırk yıl önceye uzanan çözülememiş bir cinayet. Balık tutma sevgisinden doğan bir dostluk kısa sürede uğursuz bir hâl alır. Meşhur bir polis taktiği. İlk elden bilgiler, uzman görüşleri, aile arşivleri ve kritik kişilere ulaşılmasıyla bu belgesel dizisi, adalet arayışının bitmek bilmez muammalarını araştıran dolambaçlı bir öykü.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Belgesel, Suç
Karlar Kızı Türkçe Dublaj izle
Karlar Kızı Türkçe Dublaj izle, 2023 Netflix Yapımı Karlar Kızı (The Snow Girl - La chica de nieve) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Málaga'daki bir geçit töreni sırasında küçük bir kız çocuğu kaybolur ve genç bir gazeteci, ebeveynlerinin Amaya'yı bulmasına yardım etmeye kararlıdır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Milena Smit, Jose Coronado, Aixa Villagrán, Tristán Ulloa, Loreto Mauleón
Tür : Gizem, Suç
The Snow Girl izle
(IMDb: 7.5)
The Snow Girl izle, 2023 Netflix Yapımı The Snow Girl (La chica de nieve - Karlar Kızı) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Málaga'daki bir geçit töreni sırasında küçük bir kız çocuğu kaybolur ve genç bir gazeteci, ebeveynlerinin Amaya'yı bulmasına yardım etmeye kararlıdır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Milena Smit, Jose Coronado, Aixa Villagrán, Tristán Ulloa, Loreto Mauleón
Tür : Gizem, Suç
Queen of the South Türkçe Dublaj izle
Queen of the South Türkçe Dublaj izle, 2016 Yapımı Queen of the South dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Sevgilisini öldüren kartel için çalışmaya zorlanan Teresa, hayatta kalabilmek için şehirdeki deneyimlerine, sadık bir dostuna ve gizemli bir deftere güvenmek zorundadır. (18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Alice Braga, Hemky Madera
Tür : Dram, Suç, Aksiyon
Awaken izle
(IMDb: 7.5)
Awaken izle, 2020 Yapımı Awaken (Najgwa Bam) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Polis memurları 28 yıl önce bir kasabada meydana gelen muammalı olaylarla günümüzde işlenen cinayetleri birbirine bağlayan karanlık sırları araştırmaya başlar.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Namkoong Min, Kim Seol-hyun, Lee Chung-ah, Yoon Sun-woo, Kim Chang-wan
Tür : Dram, Gizem, Suç, Fantastik
Queen of the South izle
Queen of the South izle, 2016 Yapımı Queen of the South dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Sevgilisini öldüren kartel için çalışmaya zorlanan Teresa, hayatta kalabilmek için şehirdeki deneyimlerine, sadık bir dostuna ve gizemli bir deftere güvenmek zorundadır. (18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Alice Braga, Hemky Madera
Tür : Dram, Suç, Aksiyon
Filtrele 1855 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori