Dizi Arşivi

Söz izle
(IMDb: 6.7)
Söz izle, 2017 Yapımı Söz dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır. “Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Nihat Altınkaya, Eren Vurdem, Burak Sevinç
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş, Romantik
Dokuz Oğuz izle
(IMDb: )
Dokuz Oğuz izle, Dokuz Oğuz son bölüm izle, 2023 Foxtv Yapımı Dokuz Oğuz dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, “Dokuz Oğuz”, Türk’ün olduğu her yerde, Türk için savaşacak “Oğuz Timi”nin hikayesini anlatıyor. Albay Tomris Toprak; “Türk Dünyası Acil Müdale Timi“ni kurmak için titizlikle çalışmalarını sürdürmüş ve en seçkin askerlerden oluşan Oğuz Timi’ni kurmuştur. Türk Silahlı Kuvvetlerinin göz bebeği olan bu birlik, dünyanın her noktasında kıyıma, zulme uğrayan Türkler için mücadele edecektir. Tim komutanı Türk Silahlı Kuvvetlerinin en yetenekli ve en cesur subaylarından biri olan Yüzbaşı Batur Karanlık ve onun isteğiyle “Oğuz Timi”ne kabul edilen Sözleşmeli Erler; Okan Demirkır ve Yaşar Kayatürk, Teğmen Yiğit Toygar, Astsubaylar; Ercan Korkut, Umay Çolpan, Timur Gökay ve Boran Delideniz yemin ederek göreve başlarlar. Oğuz Timi’nin göreve başlamasıyla artık dünyada hiçbir Türk kimsesiz değildir…
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Kubilay Aka, Yasemin Kay Allen, Dağhan Külegeç, Tuncer Salman, Deniz Işın
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
Les combattantes izle
(IMDb: 7.2)
Les combattantes izle, 2022 Yapımı Les combattantes (Kadınlar Savaşta - Women at War) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Fransa, yıl 1914. Alman birlikleri ilerlemeye ve erkekler cepheye gitmeye devam ederken geride kalan dört kadın, savaşın yıkıcı sonuçlarıyla pençeleşmektedir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Camille Lou, Audrey Fleurot, Julie de Bona, Sofia Essaïdi, Marie Mallia
Tür : Dram, Politik, Savaş, Tarih
Fauda Türkçe Dublaj izle
Fauda Türkçe Dublaj izle, 2015 Netflix Yapımı Fauda dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Doron, Filistin bölgesinde gizli operasyonlara katılmış olan ve anti-terörizm biriminde çalışan eski bir İsrail askeridir. Panter kod adıyla bilinen Abu Ahmad’ı öldürdükten sonra işini bırakan ve daha sakin bir hayat yaşamayı seçen karakterimizin kapısı, bir gün eski patronu tarafından çalınır. Karakterimiz bu beklenmeyen ziyaretle birlikte Abu Ahmad’ın aslında ölmediğini ve yakında evlenecek olan erkek kardeşinin düğününe katılacağını öğrenir. Böylece Doron, yarım bıraktığı işi tamamlamak adına eski pozisyonuna geri döner ve olaylar gelişir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Lior Raz, Netta Garti, Doron Ben-David, Rona-Lee Shim'on, Itzik Cohen
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş, Gerilim
Fauda izle
(IMDb: 8.3)
Fauda izle, 2015 Netflix Yapımı Fauda dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Doron, Filistin bölgesinde gizli operasyonlara katılmış olan ve anti-terörizm biriminde çalışan eski bir İsrail askeridir. Panter kod adıyla bilinen Abu Ahmad’ı öldürdükten sonra işini bırakan ve daha sakin bir hayat yaşamayı seçen karakterimizin kapısı, bir gün eski patronu tarafından çalınır. Karakterimiz bu beklenmeyen ziyaretle birlikte Abu Ahmad’ın aslında ölmediğini ve yakında evlenecek olan erkek kardeşinin düğününe katılacağını öğrenir. Böylece Doron, yarım bıraktığı işi tamamlamak adına eski pozisyonuna geri döner ve olaylar gelişir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Lior Raz, Netta Garti, Doron Ben-David, Rona-Lee Shim'on, Itzik Cohen
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş, Gerilim
Al Sancak izle
(IMDb: )
Al Sancak izle, Al Sancak son bölüm izle, 2023 Trt Yapımı Al Sancak dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Pençe Timi komutanı Yüzbaşı Ali Banazlı, kendisine verilen yetkiyle bir istihbarat timi toplar. “Beyaz Melek” kod adıyla alınan gizli istihbarata göre, örgütlere silah ve finansman sağlayan bir şebeke ile teröristler yurtdışında bir yerde önemli bir buluşma gerçekleştirecektir. Pençe Timi’nin başarılı olması durumunda Türkiye’ye yönelen büyük tehditin önüne geçilmiş olunacak ve kısa süre önce şehit olan arkadaşları Atilla Yüzbaşı’nın katillerine bir adım daha yaklaşılacaktır. Bu zorlu mücadelede Pençe Timi’nin karşısında beklenilenden sayıca fazla düşman vardır. Operasyon sırasında Ali Yüzbaşı, Nadia isminde esrarengiz bir silah taciriyle karşılaşır ve yaşananların ardından Ali Yüzbaşı kendisini oldukça zor bir durumun içinde bulur.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Uğur Güneş, Gülsim Ali, İdris Nebi Taşkan
Tür : Aksiyon, Macera, Politik, Savaş, Tarih
Love in the Moonlight izle
Love in the Moonlight izle, 2016 Yapımı Love in the Moonlight (Gooreumi Geurin Dalbit) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Tüm hayatını erkek olarak geçiren genç bir Joseon kadını, kraliyet sarayında harem ağası olur. Burada, veliaht prens ile aralarında bir bağ oluşmaya başlar.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Park Bo-gum, Kim You-jung, Jung Jin-young, Chae Soo-bin, Kwak Dong-yeon
Tür : Dram, Komedi, Politik, Savaş, Tarih
Totems izle
(IMDb: 7.2)
Totems izle, 2022 Yapımı Totems dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, 1965 yılında Soğuk Savaş'ın ortasında geçen Totems, Fransız roket bilimci Francis Mareuil'in casus olarak çalışmaya başlamasını konu alıyor. Mareuil, Fransız Gizli Servisi ve CIA için casusluk yaptığı sırada KGB ajanı piyanist Lyudmila Goloubeva ile tanışır ve aralarında bir aşk filizlenir. Kendilerini duygularının ve siyasi maskaralıklarının arasında bulacaklardır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Niels Schneider, Vera Kolesnikova, José Garcia, Lambert Wilson, Ana Girardot
Tür : Dram, Politik, Savaş, Gerilim
İsimsizler izle
(IMDb: 6.1)
İsimsizler izle, 2017 KanalD Yapımı İsimsizler dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur. Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider. İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Uğur Güneş, Atsız Karaduman, Bülent Alkış, Mert Öcal, Çağkan Çulha
Tür : Politik, Savaş, Aksiyon, Dram
Sevda Kuşun Kanadında izle
Sevda Kuşun Kanadında izle, 2016 Trt Yapımı Sevda Kuşun Kanadında dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, 68 Kuşağı olarak bilinen ve o dönemde farklı coğrafyalarda gençleri etkileyen hareketin ülkemizdeki boyutu, dönemin egemen güçlerinin, farklı görüşlere sahip gençleri nasıl manipüle ettiği ve bu çatışma ortamına girmek istemeyen bir avuç gencin provokasyonlara karşı nasıl direndiği anlatıyor. Dizi, ilk etapta, 1968 sonundan başlayarak 1972 yılına kadar yaşanılan olaylardan esinleniyor ve bir imkânsız aşk hikâyesi üzerinden ilerliyor. Bu ülke gençlerinin, farklı kimlikler altında birbirleriyle çatışsalar da, ortak temel değerler ve kültürel zemin üzerinde buluştuklarında kardeşliklerini hatırlayıp yeni bir sevgi bağı kurabileceklerini anlatılıyor.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Sevtap Özaltun, Ufuk Bayraktar, Müge Boz, Yavuz Bingöl, Özge Sezince Varley
Tür : Dram, Politik, Savaş
Filtrele 1855 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori