Dizi Arşivi

Ateşböceği Yolu Türkçe Dublaj izle, 2021 Netflix Yapımı Ateşböceği Yolu (Firefly Lane) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İki sıkı dost olan Tully ve Kate birbirlerine hem iyi hem de kötü zamanlarda destek olur. Gençliklerinde kurulan bağ 40'lı yaşlarında da sağlamlığını korumaya devam eder. (18 Yaş ve Üzeri İçin Uygundur)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Katherine Heigl, Sarah Chalke, Ben Lawson
Tür : Dram, Romantik
(IMDb: 8.2)
Little Things izle, 2016 Yapımı Little Things hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Little Things, 20'li yaşlarda birlikte yaşayan bir çiftin hayatına odaklanıyor. Dhruv ve Kavya Mumbai'de birlikte yaşayan bir çiftir. Çift, geçimlerini sağlamaya çalışırken Mumbai'de yaşamının keyifli ve zorlu yanlarını birlikte tecrübe eder.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Mithila Palkar, Dhruv Sehgal
Tür : Dram, Komedi, Romantik
(IMDb: 5.7)
Mismatched izle, 2020 Netflix Yapımı Mismatched hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Ailelerinin birbiriyle eşleştirmeye çalıştığı iki genç, katıldıkları yaz kursunda geçici bir dostluk kurar. Ama çok geçmeden daha derin duygular hissetmeye başlarlar.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Prajakta Koli,Rohit Saraf,Vihaan Samat
Tür : Dram, Komedi, Romantik
(IMDb: 7.5)
Taj Mahal 1989 izle, 2020 Netflix Yapımı Taj Mahal 1989 hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, 1989'da Lucknow Üniversitesi çevresindeki farklı yaşlardan çiftler; evlilik, filizlenen aşklar ve arkadaşlıklar aracılığıyla aşkın siyasetini keşfe çıkıyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Neeraj Kabi, Geetanjali Kulkarni, Sheeba Chaddha, Danish Husain, Anshul Chauhan
Tür : Dram, Komedi, Romantik
(IMDb: 6.8)
Love Alarm izle, 2019 Netflix Yapımı Love Alarm (Joahamyeon Ullineun - Aşk Alarmı) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yakınlardaki biri ondan hoşlandığında kişiye haber veren bir uygulamanın olduğu bir dünyada Kim Jojo, kişisel sorunlarıyla başa çıkarken genç yaşta aşkı tadar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kim So-hyun, Jung Ga-ram, Song Kang, Go Min-si, Lee Jae-eung
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Romantik
(IMDb: 7.5)
The Heirs izle, 2013 Yapımı The Heirs (Inheritors - Sangsogjadeul) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Farklı sosyal sınıflardan gelen iki genç, Los Angeles'ta şans eseri karşılaşmalarının ardından Kore'nin en zenginlerinin gittiği seçkin bir lisede tekrar bir araya gelir.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Park Shin-hye, Lee Min-ho , Kim Woo-bin, Kang Min-hyuk, Choi Jin-hyuk
Tür : Dram, Komedi, Romantik
(IMDb: 7.6)
My Holo Love izle, 2020 Netflix Yapımı My Holo Love kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Türünün tek örneği olan Holo adlı hologram, bir rastlantıyla Han So-yeon'un hayatına girer. Eğer izin verirse Holo, ona ihtiyacı olan her konuda yardım etmeye hazırdır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Yoon Hyun-min, Ko Sung-hee, Choi Yeo-jin, Hwang Chan-sung, Kim Soo-jin
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Romantik, Fantastik
My Holo Love Türkçe Dublaj izle, 2020 Netflix Yapımı My Holo Love kore dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Türünün tek örneği olan Holo adlı hologram, bir rastlantıyla Han So-yeon'un hayatına girer. Eğer izin verirse Holo, ona ihtiyacı olan her konuda yardım etmeye hazırdır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Yoon Hyun-min, Ko Sung-hee, Choi Yeo-jin, Hwang Chan-sung, Kim Soo-jin
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Romantik, Fantastik
Lovestruck in the City izle, 2020 Netflix Yapımı Lovestruck in the City (Doshinamnyeoui Sarangbeob) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yaz aşkı yaşadığı özgür ruhlu kadını unutamayan tutkulu bir mimar, onunla Seul sokaklarında tekrar bir araya gelebilmeyi ummaktadır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ji Chang-wook, Kim Ji-won, Kim Min-seok, So Joo-yeon, Ryu Kyung-soo
Tür : Dram, Romantik
Romance Is a Bonus Book izle, 2019 Netflix Yapımı Romance Is a Bonus Book (Romaenseuneun Byulchaekboorok) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Çalıştığı yayıncılık şirketinin bugüne kadarki en genç baş editörü olan yetenekli bir yazar ile işe çok ihtiyacı olan eski bir metin yazarının yolları kesişir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Lee Jong-suk, Lee Na-young, Jung Eu-gene, Wi Ha-jun, Kim Tae-woo
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Filtrele 1540 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori