Dizi Arşivi

Naikaku Kenryoku Hanzai Kyousei Torishimarikan Zaizen Joutarou izle
Naikaku Kenryoku Hanzai Kyousei Torishimarikan Zaizen Joutarou izle, 2006 Yapımı Naikaku Kenryoku Hanzai Kyousei Torishimarikan Zaizen Joutarou (Government Crime Investigation Agent Zaizen Jotaro) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İş adamlarının siyasetin içine girmesiyle birlikte politikacılar ve hükümet yetkilileri konumları sayesinde ceplerini dolduruyor. Zaizen Jotaro, gücü kötüye kullanan bu suçluları yakalaması için yasa dışı yöntemler kullanmasına izin verilen bir dedektiftir.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Teruaki Ogawa
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera, Suç
Söz izle
(IMDb: 6.7)
Söz izle, 2017 Yapımı Söz dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır. “Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Nihat Altınkaya, Eren Vurdem, Burak Sevinç
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş, Romantik
100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru izle
100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru izle, 2020 Yapımı 100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru (I'm Standing on a Million Lives) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dokuzuncu sınıfa giden Yotsuya Yuusuke asosyal, zor arkadaşlık kuran ve herhangi bir klübe üye olmayan bir öğrencidir. Derken bir gün, o ve iki sınıf arkadaşı birdenbire hayatları için savaşmak için birlikte çalışmaları gereken başka bir dünyaya gönderilirler. Yotsuya yalnız bir kurttur ve hayatını her zaman kendi isteklerine göre yaşamıştır, ama şimdi bir kahraman olması gerekirken nasıl grupça savaşacaktır?
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Macera
Dokuz Oğuz izle
(IMDb: )
Dokuz Oğuz izle, Dokuz Oğuz son bölüm izle, 2023 Foxtv Yapımı Dokuz Oğuz dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, “Dokuz Oğuz”, Türk’ün olduğu her yerde, Türk için savaşacak “Oğuz Timi”nin hikayesini anlatıyor. Albay Tomris Toprak; “Türk Dünyası Acil Müdale Timi“ni kurmak için titizlikle çalışmalarını sürdürmüş ve en seçkin askerlerden oluşan Oğuz Timi’ni kurmuştur. Türk Silahlı Kuvvetlerinin göz bebeği olan bu birlik, dünyanın her noktasında kıyıma, zulme uğrayan Türkler için mücadele edecektir. Tim komutanı Türk Silahlı Kuvvetlerinin en yetenekli ve en cesur subaylarından biri olan Yüzbaşı Batur Karanlık ve onun isteğiyle “Oğuz Timi”ne kabul edilen Sözleşmeli Erler; Okan Demirkır ve Yaşar Kayatürk, Teğmen Yiğit Toygar, Astsubaylar; Ercan Korkut, Umay Çolpan, Timur Gökay ve Boran Delideniz yemin ederek göreve başlarlar. Oğuz Timi’nin göreve başlamasıyla artık dünyada hiçbir Türk kimsesiz değildir…
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Kubilay Aka, Yasemin Kay Allen, Dağhan Külegeç, Tuncer Salman, Deniz Işın
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
Lockwood & Co Türkçe Dublaj izle
Lockwood & Co Türkçe Dublaj izle, 2023 Netflix Yapımı Lockwood & Co dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İki yetenekli genç, hayatlet avcılığı yapan küçük bir ajansta çalışır. Olağanüstü psişik güçleri olan genç bir kız, Londra'ya musallat olan ölümcül ruhlarla savaşmak için ajansa katılmaya karar verir.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ruby Stokes, Cameron Chapman, Ali Hadji-Heshmati, Paddy Holland, Rhianna Dorris
Tür : Bilim Kurgu, Fantastik, Aksiyon, Macera
Lockwood & Co izle
(IMDb: 7.1)
Lockwood & Co izle, 2023 Netflix Yapımı Lockwood & Co dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İki yetenekli genç, hayatlet avcılığı yapan küçük bir ajansta çalışır. Olağanüstü psişik güçleri olan genç bir kız, Londra'ya musallat olan ölümcül ruhlarla savaşmak için ajansa katılmaya karar verir.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ruby Stokes, Cameron Chapman, Ali Hadji-Heshmati, Paddy Holland, Rhianna Dorris
Tür : Bilim Kurgu, Fantastik, Aksiyon, Macera
Daniel Spellbound izle
Daniel Spellbound izle, 2022 Netflix Yapımı Daniel Spellbound animasyon dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Günümüz New Yorku'nda sihir gerçektir, ancak halktan gizlenmektedir. Daniel Spellbound ise sihri nerede bulacağını bilmektedir. Bulunması zor sihirli nesnelerin izini sürerek geçimini sağlayan Daniel, nadir bir eser bulunca yanlış kişilerin dikkatini çeker. Bu keşifle birlikte sihirli dünyanın geleceği de bir anda tehlikeye girer.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera
Iris izle
(IMDb: 7.7)
Iris izle, 2009 Yapımı Iris (Ailiseu) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İki arkadaşın hayatı, ülkenin yabancı tehditlere karşı korunmasıyla görevli son derece gizli bir kuruluş tarafından işe alındıktan sonra akıl almaz şekilde değişir.
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Kim Yeong-cheol, Im Soo-hyang, Lee Joon, Yoon Soy, Baek Sung-hyun
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Romantik, Gizem
Fauda Türkçe Dublaj izle
Fauda Türkçe Dublaj izle, 2015 Netflix Yapımı Fauda dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Doron, Filistin bölgesinde gizli operasyonlara katılmış olan ve anti-terörizm biriminde çalışan eski bir İsrail askeridir. Panter kod adıyla bilinen Abu Ahmad’ı öldürdükten sonra işini bırakan ve daha sakin bir hayat yaşamayı seçen karakterimizin kapısı, bir gün eski patronu tarafından çalınır. Karakterimiz bu beklenmeyen ziyaretle birlikte Abu Ahmad’ın aslında ölmediğini ve yakında evlenecek olan erkek kardeşinin düğününe katılacağını öğrenir. Böylece Doron, yarım bıraktığı işi tamamlamak adına eski pozisyonuna geri döner ve olaylar gelişir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Lior Raz, Netta Garti, Doron Ben-David, Rona-Lee Shim'on, Itzik Cohen
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş, Gerilim
Fauda izle
(IMDb: 8.3)
Fauda izle, 2015 Netflix Yapımı Fauda dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Doron, Filistin bölgesinde gizli operasyonlara katılmış olan ve anti-terörizm biriminde çalışan eski bir İsrail askeridir. Panter kod adıyla bilinen Abu Ahmad’ı öldürdükten sonra işini bırakan ve daha sakin bir hayat yaşamayı seçen karakterimizin kapısı, bir gün eski patronu tarafından çalınır. Karakterimiz bu beklenmeyen ziyaretle birlikte Abu Ahmad’ın aslında ölmediğini ve yakında evlenecek olan erkek kardeşinin düğününe katılacağını öğrenir. Böylece Doron, yarım bıraktığı işi tamamlamak adına eski pozisyonuna geri döner ve olaylar gelişir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Lior Raz, Netta Garti, Doron Ben-David, Rona-Lee Shim'on, Itzik Cohen
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş, Gerilim
Filtrele 1856 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori