Dizi Arşivi

(IMDb: 8.0)
Sıcak Kafa izle, 2022 Netflix Yapımı Sıcak Kafa (Hot Skull) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dünya gizemli bir salgının etkisi altındadır. Dil ve konuşma yoluyla yayılan bu salgından sadece eski bir dil bilimci olan Murat Siyavuş etkilenmez. Salgınla Mücadele Kurumu, hastalıktan kurtulan tek kişi olan Murat'ın peşine düşünce genç adam, saklandığı kurtarılmış bölgeden çıkmak zorunda kalır. Korunaklı alanından çıkan Murat Siyavuş, salgının etkisi altına aldığı İstanbul'un gizemli yerlerinde hastalığın mirası olan “sıcak kafa”sının sırrını ortaya çıkarmak için zorlu bir mücadeleye girişir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Osman Sonant, Hazal Subaşı, Şevket Çoruh, Tilbe Saran, Kubilay Tunçer
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gizem, Macera
Willow Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı Willow dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Willow, yıllarca tecritte yaşadıktan sonra, kaçırılan ikiz kardeşini kurtarmak için bir grup savaşçıya katılmayı planlayan cesur Prenses Kit'in hikayesini konu ediyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Warwick Davis, Dempsey Bryk, Ellie Bamber, Ruby Cruz, Erin Kellyman
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Macera
(IMDb: 5.3)
Willow izle, 2022 Yapımı Willow dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Willow, yıllarca tecritte yaşadıktan sonra, kaçırılan ikiz kardeşini kurtarmak için bir grup savaşçıya katılmayı planlayan cesur Prenses Kit'in hikayesini konu ediyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Warwick Davis, Dempsey Bryk, Ellie Bamber, Ruby Cruz, Erin Kellyman
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Macera
(IMDb: 6.8)
Bard of Blood izle, 2019 Netflix Yapımı Bard of Blood hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle,
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Emraan Hashmi, Sobhita Dhulipala, Shishir Sharma, Danish Husain
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
(IMDb: 8.5)
Sacred Games izle, 2018 Netflix Yapımı Sacred Games (Kutsal Oyunlar) hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Hintli yazar Vikram Chandra’nın çok satanlar listesine giren romanına dayanıyor. Hindistan’da çekilecek olan dizi, İngilice-Hintçe dillerinde olacak.Bombay‘da geçen hikaye, şehrin ekonomik rönesansının ardındaki organize suç ağı, yozlaşma, politika ve ihbar dünyasına sokuyor bizleri.İmtiyaz sahiplerinin, ünlülerin, sefillerin ve kana susamışların hayatlarının zenginlik ve güç ile dokunmasına tanık olacağız.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Pankaj Tripathi, Saif Ali Khan, Nawazuddin Siddiqui, Ranvir Shorey, Kalki Koechlin
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
Kutsal Oyunlar Türkçe Dublaj izle, 2018 Netflix Yapımı Kutsal Oyunlar (Sacred Games) hint dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Hintli yazar Vikram Chandra’nın çok satanlar listesine giren romanına dayanıyor. Hindistan’da çekilecek olan dizi, İngilice-Hintçe dillerinde olacak.Bombay‘da geçen hikaye, şehrin ekonomik rönesansının ardındaki organize suç ağı, yozlaşma, politika ve ihbar dünyasına sokuyor bizleri.İmtiyaz sahiplerinin, ünlülerin, sefillerin ve kana susamışların hayatlarının zenginlik ve güç ile dokunmasına tanık olacağız.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Pankaj Tripathi, Saif Ali Khan, Nawazuddin Siddiqui, Ranvir Shorey, Kalki Koechlin
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
(IMDb: 8.7)
Alchemy of Souls izle, 2022 Netflix Yapımı Alchemy of Souls kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yaşamını kör bir kadının bedeninde sürdüren bir büyücü, kaderini değiştirmek için ondan yardım isteyen, prestijli bir aileye mensup bir adamla karşılaşır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Lee Jae-wook, Minhyun, Shin Seung-ho, Go Youn-jung
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gizem, Macera
My Country: The New Age izle, 2019 Netflix Yapımı My Country: The New Age (Naui Nara) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Goryeo döneminin sonunda bir yanda yeni bir çağı ilan etmekte başı çekenler, diğer yanda her şeyi riske atan sıradan bireyler vardı.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yang Se-jong, Woo Do-hwan, Kim Seol-hyun, Jang Hyuk, Kim Yeong-cheol
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Tarih
(IMDb: 8.5)
Healer izle, 2014 Netflix Yapımı Healer (Hilleo) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Kim Moon Ho (Yoo Ji Tae) büyük bir yayın şirketinde popüler bir muhabirdir. Bir gün, geçmişte yaşanan bir davanın gerçeğini öğrenir. Bilerek davayla ilgili kişilere yaklaşır ve onlara yardımcı olur. Bunu yaparak hakikati ortaya çıkarmak için mücadele eder. Bu konuda ona internet muhabiri Chae Young-Shin (Park Min-Young) ve "Healer" olarakta bilinen Seo Jung-Hoo (Ji Chang-Wook) yardım eder.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Ji Chang-wook, Yoo Ji-tae, Park Min-young, Park Sang-won, Do Ji-won
Tür : Aksiyon, Dram, Gizem, Komedi, Macera
Arthdal Chronicles izle, 2019 Netflix Yapımı Arthdal Chronicles (Aseudal Yeondaegi) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Arth adı verilen efsanevi topraklarda kurulmuş olan Arthdal antik kentinde ve çevresinde yaşayanlar, yeni bir toplum kurarken gücü ele geçirmek için rekabet eder.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Song Joong-ki, Jang Dong-gun, Kim Ji-won, Kim Ok-vin, Cho Seong-ha
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Fantastik
Filtrele 1540 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori