Dizi Arşivi

I Know What You Did Last Summer izle
I Know What You Did Last Summer izle, 2021 Yapımı I Know What You Did Last Summer (Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dört arkadaş olan Ray, Barry, Helen ve Julie, başlarına geleceklerden bihaber okuldan mezun oldukları günü kutlar. Bir güzellik yarışmasına katılan ve kazanan Helen, birkaç ay içinde New York'a gidip, filmlerde oynamayı planlar. Ray de New York'a gidip ünlü bir yazar olmanın hayalini kurar. Barry ve Julie ise eğitimlerine ve hayatlarına Boston'da devam edecektir. Ancak bunların hepsi sadece onların planıdır. Hayatın onlar için hazırladığı başka sürprizler vardır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Madison Iseman, Brianne Tju, Ezekiel Goodman, Ashley Moore, Sebastian Amoruso
Tür : Dram, Gizem, Korku
A Korean Odyssey izle
(IMDb: 8.0)
A Korean Odyssey izle, 2017 Yapımı A Korean Odyssey (Hwayugi) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Bencil ve efsanevi bir yaratığın yenilmezlik iddiası, kendisini doğaüstü varlıkları görebilen bir kadının insafına kalmış hâlde bulmasıyla geri teper.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Lee Seung-gi, Cha Seung-won, Oh Yeon-seo, Lee Hong-gi, Jang Gwang
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gizem, Komedi, Korku
NOS4A2 izle
(IMDb: 6.6)
NOS4A2 izle, 2019 Yapımı NOS4A2 dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Charlie Manx çocukların ruhlarını çalıp onlardan aldığı mutluluğu, Christmasland adını verdiği dünyasında depolayabilen bir ölümsüzdür. Manx’in hayal dünyasındaki bir kasaba olan Christmasland’in özelliği ise burada her gün Noel’in yaşanması ve mutsuzluk diye bir kavramın olmamasıdır. Vic, olağanüstü bir şekilde Manx’i görebildiğini keşfeder. Şimdi Vic aklını kaybetmeden önce Manx’i alt edip kurbanlarını kurtarmak zorundadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ashleigh Cummings, Ólafur Darri Ólafsson, Jahkara Smith, Ebon Moss-Bachrach, Virginia Kull
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Korku
Gannibal izle
(IMDb: 7.5)
Gannibal izle, 2022 Yapımı Gannibal dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Büyük bir olay çıkardıktan sonra polis memuru Daigo Agawa, karısı ve kızını Kuge adındaki ücra bir dağ köyüne götürür. Görev yapan bir önceki polis memurunun gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasına rağmen bu sıkıntıdan kurtulmak için güzel bir yer gibi görünür. Bir gün dağda yaşlı bir kadının cesedi bulunur. Goto ailesi bir ayının saldırdığını söyler ama Daigo bir insana ait ısırma izlerini fark eder. Çok geçmeden bu köyde her şeyin göründüğü gibi olmadığı açığa çıkar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yuya Yagira, Riho Yoshioka, Show Kasamatsu, Mitsuko Baisho, Seiji Rokkaku
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç, Bilim Kurgu, Korku, Gerilim
Them (Ötekiler) izle
(IMDb: 7.4)
Them (Ötekiler) izle, 2021 Yapımı Them (Ötekiler) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Them, 1950’li yıllarda genellikle beyazların yaşadığı Los Angeles’daki bir mahalleye taşınan siyahi bir ailenin hikayesini konu ediyor. Yıllarca güzel bir eve taşınmanın hayalini kuran ve sonunda bu hayallerini gerçekleştiren aile, yeni mahallelerinde beklenmedik durumlarla karşılaşır. Aile üyeleri kendilerini, komşuları ve doğaüstü güçler tarafından yok edilmekle tehdit edilen bir oyunun merkezinde bulur.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Deborah Ayorinde, Ashley Thomas, Shahadi Wright Joseph, Alison Pill, Melody Hurd
Tür : Dram, Gizem, Korku, Gerilim
Şeytan Avcısı izle
(IMDb: 8.1)
Şeytan Avcısı izle, 2020 Netflix Yapımı Şeytan Avcısı (Gyeongiroun Somun) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Gündüzleri erişte dükkânında çalışıp geceleri iblis peşinde koşan Avcılar, insanlarla beslenen hain iblisleri yakalamak için özel güçlerini kullanır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Cho Byeong-kyu, Yu Jun-sang, Kim Se-jeong, Yeom Hye-ran, Ahn Suk-hwan
Tür : Aksiyon, Dram, Gizem, Macera, Korku, Fantastik
The Devil's Hour izle
(IMDb: 7.7)
The Devil's Hour izle, 2022 Yapımı The Devil's Hour (Şeytanın Saati) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, The Devil’s Hour, hayatı boyunca rüyalar ve kabuslarla boğuşan Lucy'nin hikayesini konu ediyor. Lucy her gece, sözde Şeytan Saati olarak adlandırılan saat 3 ile 4 arasında uyanır. Çok geçmede bölgedeki bir dizi cinayete adı karışan Lucy, masumiyetini karıştırmak için araştırma yapmaya başlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Jessica Raine, Peter Capaldi, Nikesh Patel, Benjamin Chivers, Phil Dunster
Tür : Gizem, Suç, Dram, Gerilim, Korku
Arınma Gecesi Türkçe Dublaj izle
Arınma Gecesi Türkçe Dublaj izle, 2018 Yapımı Arınma Gecesi (The Purge) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Değiştirilmiş bir Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan, ilgisiz birkaç kişi, tüm suçun 12 saat boyunca yasal olduğu bir gece hayatta kalmak için ne kadar ileri gideceklerini keşfediyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Paola Nuñez, Max Martini, Derek Luke, Joel Allen, Lindsey Pearlman
Tür : Dram, Gizem, Suç, Aksiyon, Korku
The Purge izle
(IMDb: 6.5)
The Purge izle, 2018 Yapımı The Purge (Arınma Gecesi) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Değiştirilmiş bir Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan, ilgisiz birkaç kişi, tüm suçun 12 saat boyunca yasal olduğu bir gece hayatta kalmak için ne kadar ileri gideceklerini keşfediyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Paola Nuñez, Max Martini, Derek Luke, Joel Allen, Lindsey Pearlman
Tür : Dram, Gizem, Suç, Aksiyon, Korku
The Exorcist izle
(IMDb: 7.9)
The Exorcist izle, 2016 Yapımı The Exorcist dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Birbirinden karakter olarak çok farklı olan iki rahibin bir aileye musallat olan şeytan vakasıyla uğraşmasıyla beraber ele geçirilen küçük bir çocuk ve ailesinin etrafında dönen olaylar anlatılır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Alfonso Herrera, Ben Daniels, John Cho, Li Jun Li, Kurt Egyiawan
Tür : Dram, Gizem, Korku
Filtrele 1888 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori