Dizi Arşivi

Under the Queen's Umbrella izle, 2022 Netflix Yapımı Under the Queen's Umbrella kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle,
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Kim Hye-soo, Kim Hae-sook, Choi Won-young, Kim Eui-sung, Moon Sang-min
Tür : Dram, Komedi
Hapishane Başucu Kitabı izle, 2017 Yapımı Hapishane Başucu Kitabı (Prison Playbook - Seulgirowun Gamppangsaenghwal) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Birinci lig beyzbol maçına çıkmak üzereyken, bir yıldız atıcı hapse girer ve yeni dünyasını yönetmeyi öğrenmek zorundadır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Park Hae-soo, Jung Kyung-ho, Krystal Jung, Lee Kyoo-hyung, Choi Moo-sung
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 8.6)
SKY Castle izle, 2018 Yapımı SKY Castle kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Kore'nin elit kesiminin yaşadığı özel bir muhit olan Sky Castle'da yaşayan aileler için, çocuklarının başarısı her şey demektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Yum Jung-ah, Yoon Se-ah, Lee Tae-ran, Kim Seo-hyung, Oh Na-ra
Tür : Dram, Komedi, Gizem
(IMDb: 8.2)
Little Things izle, 2016 Yapımı Little Things hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Little Things, 20'li yaşlarda birlikte yaşayan bir çiftin hayatına odaklanıyor. Dhruv ve Kavya Mumbai'de birlikte yaşayan bir çiftir. Çift, geçimlerini sağlamaya çalışırken Mumbai'de yaşamının keyifli ve zorlu yanlarını birlikte tecrübe eder.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Mithila Palkar, Dhruv Sehgal
Tür : Dram, Komedi, Romantik
(IMDb: 5.7)
Mismatched izle, 2020 Netflix Yapımı Mismatched hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Ailelerinin birbiriyle eşleştirmeye çalıştığı iki genç, katıldıkları yaz kursunda geçici bir dostluk kurar. Ama çok geçmeden daha derin duygular hissetmeye başlarlar.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Prajakta Koli,Rohit Saraf,Vihaan Samat
Tür : Dram, Komedi, Romantik
(IMDb: 9.1)
Kota Factory izle, 2019 Yapımı Kota Factory hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Hindistan'ın en iyi üniversite öğrencilerini eğiten ünlü dershanelerle dolu bir şehirde, hevesli ama sıradan bir öğrenci ile arkadaşları kampüs yaşamıyla baş eder.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mayur More
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 7.5)
Taj Mahal 1989 izle, 2020 Netflix Yapımı Taj Mahal 1989 hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, 1989'da Lucknow Üniversitesi çevresindeki farklı yaşlardan çiftler; evlilik, filizlenen aşklar ve arkadaşlıklar aracılığıyla aşkın siyasetini keşfe çıkıyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Neeraj Kabi, Geetanjali Kulkarni, Sheeba Chaddha, Danish Husain, Anshul Chauhan
Tür : Dram, Komedi, Romantik
(IMDb: 7.4)
School 2017 izle, 2017 Yapımı School 2017 (Hakgyo 2017) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dizi, öğrencilerin gerçek hayattaki yaşam tarzlarını, karşı karşıya kaldıkları zorlukları ve hissettikleri acıları konu almaktadır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Kim Se-jeong, Kim Jung-hyun, Jang Dong-yoon, Seol In-a, Rowoon
Tür : Dram, Komedi, Gizem
Aşk Alarmı Türkçe Dublaj izle, 2019 Netflix Yapımı Aşk Alarmı (Love Alarm - Joahamyeon Ullineun) kore dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yakınlardaki biri ondan hoşlandığında kişiye haber veren bir uygulamanın olduğu bir dünyada Kim Jojo, kişisel sorunlarıyla başa çıkarken genç yaşta aşkı tadar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kim So-hyun, Jung Ga-ram, Song Kang, Go Min-si, Lee Jae-eung
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Komedi
(IMDb: 7.5)
The Heirs izle, 2013 Yapımı The Heirs (Inheritors - Sangsogjadeul) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Farklı sosyal sınıflardan gelen iki genç, Los Angeles'ta şans eseri karşılaşmalarının ardından Kore'nin en zenginlerinin gittiği seçkin bir lisede tekrar bir araya gelir.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Park Shin-hye, Lee Min-ho , Kim Woo-bin, Kang Min-hyuk, Choi Jin-hyuk
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Filtrele 1540 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori