Dizi Arşivi

The Good Detective izle
The Good Detective izle, 2020 Yapımı The Good Detective (Mobeomhyungsa) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Gerçeğe yakınlaşmak isteyenlerle bunu örtbas etmek isteyenler arasındaki yarış hakkında bir drama. Jang Seung Jo, gençken yaşadığı acılar nedeniyle duygularını başkalarıyla paylaşmayan dokuz yıllık seçkin bir dedektif olan Oh Ji Hyuk rolünü üstlenecek. Amcasından devraldığı muazzam servetle bile para ve güçten etkilenmiyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Son Hyun-joo, Jang Seung-jo, Kim Hyo-jin, Song Young-chang, Choi Dae-hoon
Tür : Dram, Gizem, Suç, Aksiyon
Alice izle
(IMDb: 7.1)
Alice izle, 2020 Yapımı Alice (Aelliseu) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Park Jin-Gyeom, bir dedektiftir. O, duygularını hissedememektedir. Park Jin-Gyeom, zamanda yolculuk yapılmasına olanak sağlayan Alice isminde bir cihazı elde eder ve bu cihaz nedeniyle kendini bir kaosun içerisinde bulur. O, Alice’yi kullanarak yıllar önce ölmüş annesinin gençliğiyle karşılaşırken kendisiyle ilgili büyük bir gerçekle yüzleşecektir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kim Hee-seon, Joo Won, Kwak Si-yang, Choi Won-young, Lee Da-in
Tür : Bilim Kurgu, Fantastik, Gizem
Karlar Kızı Türkçe Dublaj izle
Karlar Kızı Türkçe Dublaj izle, 2023 Netflix Yapımı Karlar Kızı (The Snow Girl - La chica de nieve) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Málaga'daki bir geçit töreni sırasında küçük bir kız çocuğu kaybolur ve genç bir gazeteci, ebeveynlerinin Amaya'yı bulmasına yardım etmeye kararlıdır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Milena Smit, Jose Coronado, Aixa Villagrán, Tristán Ulloa, Loreto Mauleón
Tür : Gizem, Suç
The Snow Girl izle
(IMDb: 7.5)
The Snow Girl izle, 2023 Netflix Yapımı The Snow Girl (La chica de nieve - Karlar Kızı) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Málaga'daki bir geçit töreni sırasında küçük bir kız çocuğu kaybolur ve genç bir gazeteci, ebeveynlerinin Amaya'yı bulmasına yardım etmeye kararlıdır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Milena Smit, Jose Coronado, Aixa Villagrán, Tristán Ulloa, Loreto Mauleón
Tür : Gizem, Suç
Iris izle
(IMDb: 7.7)
Iris izle, 2009 Yapımı Iris (Ailiseu) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İki arkadaşın hayatı, ülkenin yabancı tehditlere karşı korunmasıyla görevli son derece gizli bir kuruluş tarafından işe alındıktan sonra akıl almaz şekilde değişir.
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Kim Yeong-cheol, Im Soo-hyang, Lee Joon, Yoon Soy, Baek Sung-hyun
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Romantik, Gizem
I Know What You Did Last Summer izle
I Know What You Did Last Summer izle, 2021 Yapımı I Know What You Did Last Summer (Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dört arkadaş olan Ray, Barry, Helen ve Julie, başlarına geleceklerden bihaber okuldan mezun oldukları günü kutlar. Bir güzellik yarışmasına katılan ve kazanan Helen, birkaç ay içinde New York'a gidip, filmlerde oynamayı planlar. Ray de New York'a gidip ünlü bir yazar olmanın hayalini kurar. Barry ve Julie ise eğitimlerine ve hayatlarına Boston'da devam edecektir. Ancak bunların hepsi sadece onların planıdır. Hayatın onlar için hazırladığı başka sürprizler vardır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Madison Iseman, Brianne Tju, Ezekiel Goodman, Ashley Moore, Sebastian Amoruso
Tür : Dram, Gizem, Korku
Awaken izle
(IMDb: 7.5)
Awaken izle, 2020 Yapımı Awaken (Najgwa Bam) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Polis memurları 28 yıl önce bir kasabada meydana gelen muammalı olaylarla günümüzde işlenen cinayetleri birbirine bağlayan karanlık sırları araştırmaya başlar.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Namkoong Min, Kim Seol-hyun, Lee Chung-ah, Yoon Sun-woo, Kim Chang-wan
Tür : Dram, Gizem, Suç, Fantastik
Connect izle
(IMDb: 6.5)
Connect izle, 2022 Yapımı Connect kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dongsoo, zamanını internete müzik yükleyerek geçirerek yalnız bir hayat sürmektedir. Onu kaçıran organ avcısı, gözlerinden birini çıkarınca sıradan hayatı altüst olur. Kısa süre sonra Dongsoo, gözünü alan kişinin gözünden görmeye başlar. Gözüyle kurduğu bağlantı sayesinde, gözünü alan kişinin kötü şöhretli bir seri katil olduğunu öğrenir ve gözünü geri almak için katilin peşine düşer.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Jung Hae-in, Go Kyung-pyo, Kim Hye-jun, Kim Roi-ha, Yang Dong-geun
Tür : Dram, Gizem, Suç, Fantastik
You Are Wanted izle
(IMDb: 6.1)
You Are Wanted izle, 2017 Yapımı You Are Wanted (Zanlı) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Lukas Franke, bir siber saldırı ile karşı karşıyadır. Kişisel verileri, web ve sosyal medya profilleri saldırıya uğramakta olan Lukas, eko-terörizme karışmakla suçlanır. Masum olduğunu söyleyen Lukas, bunu kanıtlamak için harekete geçer. Bu sırada ailesi, arkadaşları ve meslektaşları Lukas’ın masumiyetinden şüphe duymaya başlar. Siber saldırının ardında kimin olduğunu bulmak için zorlu bir mücadeleye girişen Lukas, bu sırada başka bir kurban olan Lena Arandt ile tanışır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Matthias Schweighöfer, Tom Beck, Edin Hasanović, Alexandra Maria Lara
Tür : Dram, Gizem, Gerilim
Li Shi Zhentan Shiwusuo: A Day in Lungmen izle
Li Shi Zhentan Shiwusuo: A Day in Lungmen izle, 2022 Yapımı Li Shi Zhentan Shiwusuo: A Day in Lungmen (Lee's Detective Agency) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Arknights: Reimei Zensou serisine ait spin-off seridir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : KIYO, Shujun Lv, Liu Fei, Ye Sun, Vila
Tür : Animasyon, Gizem, Komedi
Filtrele 1856 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori