Dizi Arşivi

(IMDb: 6.5)
Typewriter izle, 2019 Netflix Yapımı Typewriter hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Goa'nın bir banliyösünde yer alan ve perili olduğuna inanılan bir eve taşınan ailenin arkadaş grubu, evi araştırma cesaretini gösterir ve macera başlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mikhail Gandhi, Sara Gesawat, Palomi Ghosh, Sameer Kochhar, Palash Kamble
Tür : Dram, Gizem, Korku, Gerilim
Karanlık Gözler izle, 2022 Netflix Yapımı Karanlık Gözler (Yeh Kaali Kaali Ankhein) hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Güçlü bir politikacının kızı, sevdiği adamı elde etmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Hayatını geri almaya çalışan adam ise kendini karanlık ve riskli bir yolda bulur.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Tahir Raj Bhasin, Shweta Tripathi, Anchal Singh, Saurabh Shukla, Brijendra Kala
Tür : Dram, Gizem, Suç, Gerilim
Jamtara: Sabka Number Ayega izle, 2020 Netflix Yapımı Jamtara: Sabka Number Ayega hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Kasabalı bir grup genç, kârlı bir dolandırıcılık operasyonu yürütmektedir. Ama yolsuz bir politikacı bu işten pay isterken bir polis memuru da bununla savaşmak ister.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Amit Sial, Dibyendu Bhattacharya, Aksha Pardasany, Sparsh Shrivastav, Monika Panwar
Tür : Dram, Suç, Gerilim
The Resort Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı The Resort dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Sekiz bölüm şeklinde Peacock’ta yayınlanacak olan dizi, adeta bir tabloyu andıran Riviera Maya mekânını mesken tutuyor ve bir komployla iç içe geçmiş bir aşk öyküsünü konu ediniyor. Buradan hareketle dizi, boşanmanın eşiğindeki evli bir çiftin Yucatán’ın en meşhur çözülmemiş gizemlerinden birine bulaşmasını mercek altına alacak.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : William Jackson Harper, Cristin Milioti, Nick Offerman, Skyler Gisondo, Luis Gerardo Méndez
Tür : Gizem, Komedi, Gerilim
(IMDb: 7.3)
The Resort izle, 2022 Yapımı The Resort dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Sekiz bölüm şeklinde Peacock’ta yayınlanacak olan dizi, adeta bir tabloyu andıran Riviera Maya mekânını mesken tutuyor ve bir komployla iç içe geçmiş bir aşk öyküsünü konu ediniyor. Buradan hareketle dizi, boşanmanın eşiğindeki evli bir çiftin Yucatán’ın en meşhur çözülmemiş gizemlerinden birine bulaşmasını mercek altına alacak.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : William Jackson Harper, Cristin Milioti, Nick Offerman, Skyler Gisondo, Luis Gerardo Méndez
Tür : Gizem, Komedi, Gerilim
The Mosquito Coast izle, 2021 Yapımı The Mosquito Coast dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Mosquito Coast, ütopik bir toplum yaratmaya çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. İdealist bir adam olan Allie Fox, ABD hükümetinden kaçmak zorunda kalınca ailesiyle birlikte soluğu Latin Amerika’da alır. Allie, geldiği bu yerde ütopik bir toplum yaratmayı amaçlar. Bunun için çabalayan Allie, farkında olmadan ailesini büyük bir tehlikenin içine sürükler.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Justin Theroux, Melissa George, Logan Polish, Gabriel Bateman, Ariyon Bakare
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Gerilim
Somebody Türkçe Dublaj izle, 2022 Netflix Yapımı Somebody kore dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Bir flört uygulaması geliştiren bir yazılımcı ile arkadaşları, kendilerini uygulamayla ve pusuda bekleyen gizemli bir adamla bağlantılı cinayet ve suç olaylarının ortasında bulur.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Kim Young-kwang, Kang Hae-lim, Kim Yong-ji, Kim Su-yeon, Lee Ki-chan
Tür : Dram, Gizem, Suç, Gerilim
(IMDb: 7.3)
Somebody izle, 2022 Netflix Yapımı Somebody kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Bir flört uygulaması geliştiren bir yazılımcı ile arkadaşları, kendilerini uygulamayla ve pusuda bekleyen gizemli bir adamla bağlantılı cinayet ve suç olaylarının ortasında bulur.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Kim Young-kwang, Kang Hae-lim, Kim Yong-ji, Kim Su-yeon, Lee Ki-chan
Tür : Dram, Gizem, Suç, Gerilim
(IMDb: 7.7)
Mad Dog izle, 2017 Yapımı Mad Dog (Maedeudok) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Ailesini trajik bir kazada kaybeden eski bir dedektif gerçeklerin peşine düşmek ve sigorta suçlarını açığa çıkarmak için zeki bir dolandırıcıyla iş birliği yapar.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Yoo Ji-tae, Woo Do-hwan, Ryu Hwa-young, Jo Jae-yoon, Kim Hye-seong
Tür : Dram, Suç, Gerilim
(IMDb: 8.5)
Blind izle, 2022 Yapımı Blind kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dizi, haksız yere kurban haline gelen masum insanların ve rahatsız edici gerçeklere gözlerini kapatan sıradan faillerin etrafında dönmektedir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Ok Taec-yeon, Ha Seok-jin, Jung Eun-ji, Jeong In-gi, Park Ji-bin
Tür : Dram, Gizem, Gerilim
Filtrele 1540 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori