Dizi Arşivi

Kings of Jo'Burg izle
(IMDb: 5.1)
Kings of Jo'Burg izle, 2020 Netflix Yapımı Kings of Jo'Burg dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Masire kardeşler Johannesburg'un yeraltı dünyasına hükmetmektedir. Ancak aileleri üzerindeki doğaüstü bir lanet ve karmaşık bir ihanet örgüsü onları yok etmek üzeredir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Zolisa Xaluva,Connie Ferguson,Cindy Mahlangu
Tür : Suç, Gerilim
Fauda Türkçe Dublaj izle
Fauda Türkçe Dublaj izle, 2015 Netflix Yapımı Fauda dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Doron, Filistin bölgesinde gizli operasyonlara katılmış olan ve anti-terörizm biriminde çalışan eski bir İsrail askeridir. Panter kod adıyla bilinen Abu Ahmad’ı öldürdükten sonra işini bırakan ve daha sakin bir hayat yaşamayı seçen karakterimizin kapısı, bir gün eski patronu tarafından çalınır. Karakterimiz bu beklenmeyen ziyaretle birlikte Abu Ahmad’ın aslında ölmediğini ve yakında evlenecek olan erkek kardeşinin düğününe katılacağını öğrenir. Böylece Doron, yarım bıraktığı işi tamamlamak adına eski pozisyonuna geri döner ve olaylar gelişir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Lior Raz, Netta Garti, Doron Ben-David, Rona-Lee Shim'on, Itzik Cohen
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş, Gerilim
Fauda izle
(IMDb: 8.3)
Fauda izle, 2015 Netflix Yapımı Fauda dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Doron, Filistin bölgesinde gizli operasyonlara katılmış olan ve anti-terörizm biriminde çalışan eski bir İsrail askeridir. Panter kod adıyla bilinen Abu Ahmad’ı öldürdükten sonra işini bırakan ve daha sakin bir hayat yaşamayı seçen karakterimizin kapısı, bir gün eski patronu tarafından çalınır. Karakterimiz bu beklenmeyen ziyaretle birlikte Abu Ahmad’ın aslında ölmediğini ve yakında evlenecek olan erkek kardeşinin düğününe katılacağını öğrenir. Böylece Doron, yarım bıraktığı işi tamamlamak adına eski pozisyonuna geri döner ve olaylar gelişir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Lior Raz, Netta Garti, Doron Ben-David, Rona-Lee Shim'on, Itzik Cohen
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş, Gerilim
You Are Wanted izle
(IMDb: 6.1)
You Are Wanted izle, 2017 Yapımı You Are Wanted (Zanlı) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Lukas Franke, bir siber saldırı ile karşı karşıyadır. Kişisel verileri, web ve sosyal medya profilleri saldırıya uğramakta olan Lukas, eko-terörizme karışmakla suçlanır. Masum olduğunu söyleyen Lukas, bunu kanıtlamak için harekete geçer. Bu sırada ailesi, arkadaşları ve meslektaşları Lukas’ın masumiyetinden şüphe duymaya başlar. Siber saldırının ardında kimin olduğunu bulmak için zorlu bir mücadeleye girişen Lukas, bu sırada başka bir kurban olan Lena Arandt ile tanışır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Matthias Schweighöfer, Tom Beck, Edin Hasanović, Alexandra Maria Lara
Tür : Dram, Gizem, Gerilim
Patriot izle
(IMDb: 8.2)
Patriot izle, 2015 Yapımı Patriot dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İstihbarat subayı John'un, İran'ın nükleer girişimi önlemesi için üstlendiği son görev, onun, tüm güvenlik önlemlerinden feragat edip Ortabatı'daki endüstriyel boru hattı firmasında orta düzey çalışan olarak tehlikeli bir "gayriresmi kimliğe" bürünmesini gerektiriyor.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Michael Dorman, Terry O'Quinn, Kurtwood Smith, Michael Chernus, Kathleen Munroe
Tür : Dram, Komedi, Gerilim
The Rig izle
(IMDb: 6.1)
The Rig izle, 2023 Yapımı The Rig (Platform) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Rose, Magnus ve Fulmer, İskoçya açıklarında bir petrol platformunda çalışmaktadır. Karaya geri dönme zamanları geldiğinde petrol platformu, içeri giren ve dış dünyayla iletişimi kesen doğaüstü bir sis tarafından yutulur. Onlar geri gelebilecek midir?
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Emily Hampshire, Iain Glen, Martin Compston, Mark Bonnar, Molly Vevers
Tür : Dram, Gizem, Gerilim
Copenhagen Cowboy Türkçe Dublaj izle
Copenhagen Cowboy Türkçe Dublaj izle, 2022 Netflix Yapımı Copenhagen Cowboy dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Hayatı boyunca insanlara şans getirmesi için satılan, gizemli ve doğaüstü yeteneklere sahip bir kadın ona kötülük yapanlardan hesap sormaya başlar. (18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Angela Bundalovic, Andreas Lykke Jørgensen, Valentina Dejanović, Dragana Milutinovic, Ramadan Huseini
Tür : Dram, Suç, Gerilim
Copenhagen Cowboy izle
Copenhagen Cowboy izle, 2022 Netflix Yapımı Copenhagen Cowboy dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Hayatı boyunca insanlara şans getirmesi için satılan, gizemli ve doğaüstü yeteneklere sahip bir kadın ona kötülük yapanlardan hesap sormaya başlar. (18 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Angela Bundalovic, Andreas Lykke Jørgensen, Valentina Dejanović, Dragana Milutinovic, Ramadan Huseini
Tür : Dram, Suç, Gerilim
Cruel Summer izle
(IMDb: 7.5)
Cruel Summer izle, 2021 Yapımı Cruel Summer dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Cruel Summer, birbirleriyle bağlantılı olmayan iki genç kadının hayatına odaklanıyor. Küçük bir Teksas kasabasında yaşayan, popüler bir genç kız olan Kate kaçırılır. Onunla bağlantısı olmayan, utangaç bir genç kız olan Jeanette ise birden kasabanın en popüleri haline gelir. Ancak bir süre sonra Jeanette, Amerika'nın en nefret edilen insanı haline gelir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Olivia Holt, Chiara Aurelia, Froy Gutierrez, Harley Quinn Smith, Allius Barnes
Tür : Dram, Gizem, Gerilim
Komşu Ev Türkçe Dublaj izle
Komşu Ev Türkçe Dublaj izle, 2023 Netflix Yapımı Komşu Ev (Lady Voyeur - Olhar Indiscreto) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Röntgencilik yapan yetenekli bir hacker, seks işçisi komşusu hafta sonunda bir seyahate gittikten sonra kendini tehlikeli bir soruşturmanın içinde bulur.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Débora Nascimento, Emanuelle Araújo, Ângelo Rodrigues, Nikolas Antunes
Tür : Dram, Gizem, Gerilim
Filtrele 1855 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori