Dizi Arşivi

Technoroid Overmind izle
Technoroid Overmind izle, 2023 Yapımı Technoroid Overmind anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Technoroid: Overmind, gittikçe büyüyen güneşin sebep olduğu büyük ölçekli iklim değişikliği nedeniyle insanlığın faaliyetleri kısıtlandığı için ışığın neşesini kaybedenlerin bulduğu yeni bir umut olan Eğlence Kulesi Babil'de (Entertainment Tower Babel) geçiyor. Anime, gösterileri aracılığıyla insanları ve androidleri harekete geçiren heyecanları takip eden, Babil'in zirvesi için savaşan benzersiz takımları ve karakterleri anlatıyor.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Kazuki Ura, Hiromu Mineta, Gakuto Kajiwara, Keigo Hagiya, Makoto Furukawa
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi
Star Wars: Tales of the Jedi izle
Star Wars: Tales of the Jedi izle, 2022 Yapımı Star Wars: Tales of the Jedi anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Animasyon dizisinde bölümlerin üçü Ahsoka, diğer üçü de Count Dooku karakterlerinin farklı dönemlerdeki hayatlarını konu alacak. Count Dooku'nun bölümleri, karakterin karanlık tarafa geçmeden öncesinde geçecek. Ahsoka bölümlerinde ise çocukluk günlerinin yanı sıra Anakin'le Klon Savaşları döneminde geçirdiği zaman anlatılacak.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Corey Burton, Ian McDiarmid, Toks Olagundoye
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi
To Your Eternity izle
(IMDb: 8.5)
To Your Eternity izle, 2021 Yapımı To Your Eternity anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, O, -gizemli ve ölümsüz bir varlık- kişiliği ve hiçbir duygusu olmadan dünyaya gönderildi. Her nasılsa o, çevresindeki yüksek enerjili nesnelerin şeklini alabiliyor. Önce bir küre olur. Sonra, bir kayanın formuna bürünür. Sıcaklık düşüp etraf beyaz bir örtü ile kaplandığında, karın şeklini alır. Yaralı, yalnız bir kurt topallayarak gelip son nefeslerini vermek için yere uzandığında, kurdun biçimine bürünür. Sonunda, bilinç kazanmıştır ve uçsuz bucaksız tundrayı dolaşırken bir çocuk ile karşılaşır. Karşılaştığı çocuk, yetişkinlerin sonu olmayan beyaz tundra denizinin çok ötesinde olduğu söylenen cenneti aramak için uzun zaman önce terk ettiği kasabada tek başına yaşamaktadır. Ancak yetişkinlerin çabaları boşunadır ve çocuk şu an kritik durumdadır. Çocuğun formunu elde ettiğinde, yeni deneyimler, yeni yerler ve yeni insanlar arayışında sonsuz bir yolculuğa çıkar...
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Reiji Kawashima, Kenjiro Tsuda, Eri Inagawa, Kazuyuki Okitsu, Tomori Kusunoki
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Legend of Mana: The Teardrop Crystal izle
Legend of Mana: The Teardrop Crystal izle, 2022 Yapımı Legend of Mana: The Teardrop Crystal (Seiken Densetsu: Legend of Mana – The Teardrop Crystal) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Domina Kasabası yakınlarında yaşayan Shiloh, rüyalarında yerine getirmesi gereken bir görevle ilgili sesler duyan bir çocuktur. Fakat yerine getirilmesi gereken bu görevin ne olduğu bilinmezliğini sürdürür. Ancak eşsiz değerli taşları yüzünden avlanan bir ırk olan Jumilere karşı bir savaş patlak verdiğinde, 2 Jumi ile tanışmasıyla beraber bütün bu durum değişir. Rüyası ve görevi açıklığa kavuşur, Jumileri ve değerli taşlarını korumak!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Nobunaga Shimazaki, Yuuichirou Umehara, Kaori Nazuka, Saori Hayami, Yuko Sanpei
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi
The Undeclared War izle
The Undeclared War izle, 2022 Yapımı The Undeclared War dizisinin tüm bölümleri türkçe altyazılı full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Pandemi sonrası 2024 yılında geçen dizi, İngiliz genel seçimlerine yönelik bir siber saldırıyı önlemek için gizlice çalışan bir analiz ekibinin izini sürüyor. İnternet altyapısına yönelik rutin bir test başarısız olunca 21 yaşındaki Saara kendini siber savaşın sınırlarında bulur.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Hannah Khalique-Brown, Simon Pegg, Maisie Richardson-Sellers, Edward Holcroft, Adrian Lester
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Politik, Savaş, Gerilim
Vampire Academy izle
(IMDb: 6.1)
Vampire Academy izle, 2022 Yapımı Vampire Academy dizisinin tüm bölümleri türkçe altyazılı full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İmtiyaz ve cazibe dolu bir dünyada iki genç kadının dostluğu zümrelerinden bağımsızdır. Eğitimlerini tamamlayarak asil vampir topluluğuna adım atmaya hazırlardır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sisi Stringer, Daniela Nieves, Kieron Moore, André Dae Kim, J. August Richards
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
The Peripheral Türkçe Dublaj izle
The Peripheral Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı The Peripheral dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Küçük bir Appalachian kasabasında sıkışıp kalmış genç bir kadının günlük angaryalardan tek kaçışı gelişmiş bilgisayar oyunları oynamaktır. O kadar iyi bir oyuncudur ki bir şirket, onu yeni bir sistemi test etmeye gönderir… Ancak onu bekleyen bir sürpriz vardır. Bu oyun gibi görünen şey bir amaç, aşk ve çekicilik bulma hayallerini gerçekleştirir... Ama ailesini de büyük bir tehlikeye atar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Chloë Grace Moretz, Gary Carr, Jack Reynor, JJ Feild, T'Nia Miller
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gerilim
The Peripheral izle
(IMDb: 8.5)
The Peripheral izle, 2022 Yapımı The Peripheral dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Küçük bir Appalachian kasabasında sıkışıp kalmış genç bir kadının günlük angaryalardan tek kaçışı gelişmiş bilgisayar oyunları oynamaktır. O kadar iyi bir oyuncudur ki bir şirket, onu yeni bir sistemi test etmeye gönderir… Ancak onu bekleyen bir sürpriz vardır. Bu oyun gibi görünen şey bir amaç, aşk ve çekicilik bulma hayallerini gerçekleştirir... Ama ailesini de büyük bir tehlikeye atar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Chloë Grace Moretz, Gary Carr, Jack Reynor, JJ Feild, T'Nia Miller
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gerilim
Chucky izle
(IMDb: 7.3)
Chucky izle, 2021 Yapımı Chucky dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Bir banliyödeki bahçe satışında eski bir Chucky bebeği ortaya çıktıktan sonra, bir dizi korkunç cinayet kasabanın ikiyüzlülüklerini ve sırlarını ortaya çıkarmaya başlayınca huzurlu bir Amerikan kasabası kaosa sürüklenir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Brad Dourif, Zackary Arthur, Teo Briones, Alyvia Alyn Lind, Bjorgvin Arnarson
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi, Suç, Korku, Gerilim
Shoukoku no Altair izle
Shoukoku no Altair izle, 2017 Yapımı Shoukoku no Altair (Altair: A Record of Battles) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Mahmut, Osmanlı İmparatorluğu’nda hizmet veren genç bir paşadır. Memleketi savaşa doğru sürüklenirken, karar merceği divan ikiye ayrılır. Hangi tarafın kazanacağı bir muamma iken düşmanları, dostları ve memlekete karşı kurulan komplolar arasında ülkesinin huzurunu korumak isteyen Mahmut Paşa elinden gelen her şeyi yapmak üzere göreve koyulur. Osmanlı döneminde gerçek karakterlerle yazılan bu hayal ürünü manga, bir Japon’un bakış açısıyla, Osmanlı dönemi çok hoş ve eğlenceli bir şekilde kaleme alınmıştır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ayumu Murase, Daisuke Hirakawa, Ai Kayano, Daisuke Ono, Hiro Shimono
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Filtrele 1856 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori