Dizi Arşivi

Alice izle
(IMDb: 7.1)
Alice izle, 2020 Yapımı Alice (Aelliseu) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Park Jin-Gyeom, bir dedektiftir. O, duygularını hissedememektedir. Park Jin-Gyeom, zamanda yolculuk yapılmasına olanak sağlayan Alice isminde bir cihazı elde eder ve bu cihaz nedeniyle kendini bir kaosun içerisinde bulur. O, Alice’yi kullanarak yıllar önce ölmüş annesinin gençliğiyle karşılaşırken kendisiyle ilgili büyük bir gerçekle yüzleşecektir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kim Hee-seon, Joo Won, Kwak Si-yang, Choi Won-young, Lee Da-in
Tür : Bilim Kurgu, Fantastik, Gizem
100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru izle
100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru izle, 2020 Yapımı 100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru (I'm Standing on a Million Lives) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dokuzuncu sınıfa giden Yotsuya Yuusuke asosyal, zor arkadaşlık kuran ve herhangi bir klübe üye olmayan bir öğrencidir. Derken bir gün, o ve iki sınıf arkadaşı birdenbire hayatları için savaşmak için birlikte çalışmaları gereken başka bir dünyaya gönderilirler. Yotsuya yalnız bir kurttur ve hayatını her zaman kendi isteklerine göre yaşamıştır, ama şimdi bir kahraman olması gerekirken nasıl grupça savaşacaktır?
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Macera
Lockwood & Co Türkçe Dublaj izle
Lockwood & Co Türkçe Dublaj izle, 2023 Netflix Yapımı Lockwood & Co dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İki yetenekli genç, hayatlet avcılığı yapan küçük bir ajansta çalışır. Olağanüstü psişik güçleri olan genç bir kız, Londra'ya musallat olan ölümcül ruhlarla savaşmak için ajansa katılmaya karar verir.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ruby Stokes, Cameron Chapman, Ali Hadji-Heshmati, Paddy Holland, Rhianna Dorris
Tür : Bilim Kurgu, Fantastik, Aksiyon, Macera
Lockwood & Co izle
(IMDb: 7.1)
Lockwood & Co izle, 2023 Netflix Yapımı Lockwood & Co dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İki yetenekli genç, hayatlet avcılığı yapan küçük bir ajansta çalışır. Olağanüstü psişik güçleri olan genç bir kız, Londra'ya musallat olan ölümcül ruhlarla savaşmak için ajansa katılmaya karar verir.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ruby Stokes, Cameron Chapman, Ali Hadji-Heshmati, Paddy Holland, Rhianna Dorris
Tür : Bilim Kurgu, Fantastik, Aksiyon, Macera
My Love From Another Star izle
My Love From Another Star izle, 2013 Yapımı My Love From Another Star (Byeol-e-seo on geu-dae) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, 400 yıl önce Dünya'ya gelen bir uzaylı, nihayet kendi gezegenine dönebilecektir. Ancak ünlü bir aktrisle tanışınca eve dönmek istemez.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Jun Ji-hyun, Kim Soo-hyun, Park Hae-jin, Yoo In-na, Shin Sung-rok
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Komedi
Awaken izle
(IMDb: 7.5)
Awaken izle, 2020 Yapımı Awaken (Najgwa Bam) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Polis memurları 28 yıl önce bir kasabada meydana gelen muammalı olaylarla günümüzde işlenen cinayetleri birbirine bağlayan karanlık sırları araştırmaya başlar.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Namkoong Min, Kim Seol-hyun, Lee Chung-ah, Yoon Sun-woo, Kim Chang-wan
Tür : Dram, Gizem, Suç, Fantastik
Rougo ni Sonaete Isekai de 8-manmai no Kinka wo Tamemasu izle
Rougo ni Sonaete Isekai de 8-manmai no Kinka wo Tamemasu izle, 2023 Yapımı Rougo ni Sonaete Isekai de 8-manmai no Kinka wo Tamemasu (Saving 80,000 Gold in Another World for My Retirement) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Mitsuha bir gün bir uçurumdan düşer ve kendini orta çağ Avrupası benzeri bir dünyada bulur! Bir kurt sürüsüyle karşı karşıya geldiği ölüme yakın bir rastlaşmanın ardından, iki dünya arasında geçiş yapabildiğini fark eder - bu dünya ve kendi dünyası. Bu yetenekten yararlanan Mitsuha, her iki dünyada da yaşamaya karar verir ve emekli olabilmek için 80.000 altına ihtiyacı olacağının hesabını yapar! Mitsuha şimdi altın paralarını toplamak için farklı yollar bulmak zorundadır!
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Rika Nagae, Rika Tachibana, Kaori Maeda, Jun Fukuyama, Ruriko Aoki
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Macera
Connect izle
(IMDb: 6.5)
Connect izle, 2022 Yapımı Connect kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dongsoo, zamanını internete müzik yükleyerek geçirerek yalnız bir hayat sürmektedir. Onu kaçıran organ avcısı, gözlerinden birini çıkarınca sıradan hayatı altüst olur. Kısa süre sonra Dongsoo, gözünü alan kişinin gözünden görmeye başlar. Gözüyle kurduğu bağlantı sayesinde, gözünü alan kişinin kötü şöhretli bir seri katil olduğunu öğrenir ve gözünü geri almak için katilin peşine düşer.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Jung Hae-in, Go Kyung-pyo, Kim Hye-jun, Kim Roi-ha, Yang Dong-geun
Tür : Dram, Gizem, Suç, Fantastik
Kaiko sareta Ankoku Heishi (30-dai) no Slow na Second Life izle
Kaiko sareta Ankoku Heishi (30-dai) no Slow na Second Life izle, 2023 Yapımı Kaiko sareta Ankoku Heishi (30-dai) no Slow na Second Life (Chillin' in My 30s After Getting Fired From the Demon King's Army) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İblis Lordunun ordusunda olmasına rağmen büyü kullanamayan karanlık asker Dariel (kendisi 30 yaşında), beceriksiz olduğu için ordudan kovulmuştur. Önceki İblis Lordu tarafından yetiştirilen Dariel'e yeni İblis Lordunun pek de bir faydası yoktur. Ancak canavar saldırısına uğrayan bir köylü kızını kurtardıktan sonra köye davet edilen Dariel, düşündüğünden çok daha güçlü olabileceğini fark eder.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Tomokazu Sugita, Akane Fujita, Atsushi Abe, Tetsuya Kakihara, Rumi Okubo
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Macera
Boku to Roboko izle
Boku to Roboko izle, 2022 Yapımı Boku to Roboko (Me & Roboco) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Robotik Sipariş Hizmetçileri her evde ortaya çıkıyor ve 10 yaşındaki Bondo Taira, en yakın iki arkadaşı Motsuo ve Gachi Gorilla'nın da Sipariş Hizmetçileri olduğunu öğrendi. Özellikle Motsuo, mükemmel masajlar yapan ve gülümsemeyle içecekler servis eden güzel bir robot olan Meico'nun sahibidir. Arkadaşını kıskanan Bondo, benzer bir deneyim yaşamayı umarak annesini kendisine bir Sipariş Hizmetçisi alması için ikna eder. Bununla birlikte, Bondo'yu şaşırtacak şekilde, kapısının dışında görünen hizmetçi inanılmaz derecede kaslı ve basit işleri tamamlarken bir evi yıkacak kadar beceriksiz. Roboko adıyla anılan bu yeni robot, Bondo'nun istediğinin tam tersi. Ancak buna rağmen Bondo, arkadaşlarıyla birlikte Roboko'da beklediklerinden daha fazlası olduğunu öğrenir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Minami Tsuda, Shun Matsuo, Kotono Mitsuishi, Okiayu Ryoutarou, Sae Hiratsuka
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Komedi
Filtrele 1855 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori