Dizi Arşivi

The Forgotten Army - Azaadi ke liye izle
The Forgotten Army - Azaadi ke liye izle, 2020 Yapımı The Forgotten Army - Azaadi ke liye (Unutulan Ordu) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Unutulan Ordu, İkinci Dünya Savaşı’nda Britanya’nın Singapur’daki yenilgisinin ardından kurulan ve karizmatik, yılmaz Hint lider Netaji Subhash Chandra Bose’nin önderliğindeki Hindistan Millî Ordusu’nun parçası olarak Hindistan’ın bağımsızlığı için savaşan Yüzbaşı Sodhi ve gözü kara erkek ve kadınlardan oluşan ordusunun hikâyesini anlatır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Tj Bhanu, Rohit Chaudhary, Akhil Iyer, Sam Mohan, Amala Akkineni
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Tarih
One the Woman izle
(IMDb: 7.2)
One the Woman izle, 2021 Yapımı One the Woman (Won Deo Umeon) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yolsuzluğa bulaşmış bir savcı hafızasını kaybeder. Gözlerini açtığında ise kendini son derece zengin ve aşağılık bir ailenin ferdi olarak hayatını sürdürmeye çalışırken bulur.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Lee Ha-nee, Lee Sang-yun, Lee Won-keun, Jin Seo-yeon, Kim Chang-wan
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Make My Day izle
(IMDb: 5.5)
Make My Day izle, 2023 Netflix Yapımı Make My Day anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Parlak bir gelecek vadeden buz tutmuş ücra bir gezegendeki mahkûmların çıkarmaya zorlandığı nadir bir enerji kaynağı, ölümcül sonuçları olan, istenmeyen bir keşfe yol açar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Masaomi Yamahashi, Ayahi Takagaki, Kazuhiro Yamaji, Akio Otsuka, Tomoko Shiota
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik
Jungle izle
(IMDb: 4.9)
Jungle izle, 2022 Yapımı Jungle (Keşmekeş) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İngiltere rap kültürü, daha önce görmediğiniz bir suç dramasıyla karşınızda. Yakın gelecek Londra’da daha iyi bir yere gelmeye çalışan iki genç adam eylemlerinin sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Poundz, Nadia A'Rubea, RA
Tür : Dram
Dispatches from Elsewhere izle
Dispatches from Elsewhere izle, 2020 Yapımı Dispatches from Elsewhere dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dispatches From Elsewhere, şans eseri bir araya gelen ve büyük bir gizemi çözmeye çalışan insanların yaşamına odaklanıyor. Dört sıradan insanın hayatı, kendilerini büyük bir gizemin ortasında bulmalarıyla bambaşka bir hal alır. Hayatın içinde gizlenen bir sırrı bulmaya çalışan insanlar, bir süre sonra araştırdıkları gizemin düşündüklerinden daha karmaşık olduğunu fark eder.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Jason Segel, André 3000, Sally Field, Richard E. Grant, Eve Lindley
Tür : Dram, Gizem
Ego izle
(IMDb: )
EGO - (Erkeğe Güven Olmaz) izle, Ego son bölüm izle, 2023 Foxtv Yapımı Ego dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Elif’le Erhan birbirlerini çok seven nişanlı bir çifttir ve hayattan en büyük beklentileri evlenip, mutlu bir yuva kurmaktır. Yaşantılarının rutini, Erhan’ın trajik aldanışı ile bozulur ve Erhan, ödenmesi çok güç bir borç yüküyle karşı karşıya kalır. Birlikte gittikleri, Erhan’ın iş gezisinde aldıkları bu haberle hayatları da psikolojileri de alt üst olacaktır. Ödemeleri neredeyse imkansız olan borç hayatlarını kabusa çevirmişken, Erhan’ın patronu Sibel’in yaptığı teklif hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir…
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Tuna Orhan
Tür : Dram
Freeridge Türkçe Dublaj izle
Freeridge Türkçe Dublaj izle, 2023 Netflix Yapımı Freeridge dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Tuhaf ve eski bir kutunun kendilerine şanssızlık getirdiğine inanan dört genç arkadaş, laneti tersine çevirmeye çalışır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Keyla Monterroso Mejia, Shiv Pai, Bryana Salaz, Ciara Riley Wilson, Tenzing Norgay Trainor
Tür : Dram, Gizem, Komedi
Freeridge izle
(IMDb: 5.7)
Freeridge izle, 2023 Netflix Yapımı Freeridge dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Tuhaf ve eski bir kutunun kendilerine şanssızlık getirdiğine inanan dört genç arkadaş, laneti tersine çevirmeye çalışır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Keyla Monterroso Mejia, Shiv Pai, Bryana Salaz, Ciara Riley Wilson, Tenzing Norgay Trainor
Tür : Dram, Gizem, Komedi
Mine izle
(IMDb: 7.7)
Mine izle, 2021 Netflix Yapımı Mine kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Nüfuzlu bir aileye mensup iki kadın, kendilerini sırlar ve yalanlarla örülü altın bir kafese hapsederek mutlu olmalarını engelleyen herkesi tek tek devirmeye kararlıdır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Lee Bo-young, Kim Seo-hyung, Lee Hyun-wook, Ok Ja-yeon, Cha Hak-yeon
Tür : Dram, Gizem
Hyena izle
(IMDb: 7.7)
Hyena izle, 2020 Netflix Yapımı Hyena kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Üst sınıf müşterilere sahip olan iki rakip avukat, kurtlar sofrasına dönmüş bir dünyada hayatta kalmak için hırslarının önünde duran her şeyi paramparça eder.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kim Hye-soo, Ju Ji-hoon, Lee Kyung-young, Kim Ho-jung, Song Young-gyu
Tür : Dram, Suç, Romantik
Filtrele 1887 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori