Dizi Arşivi

(IMDb: 8.0)
Sıcak Kafa izle, 2022 Netflix Yapımı Sıcak Kafa (Hot Skull) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dünya gizemli bir salgının etkisi altındadır. Dil ve konuşma yoluyla yayılan bu salgından sadece eski bir dil bilimci olan Murat Siyavuş etkilenmez. Salgınla Mücadele Kurumu, hastalıktan kurtulan tek kişi olan Murat'ın peşine düşünce genç adam, saklandığı kurtarılmış bölgeden çıkmak zorunda kalır. Korunaklı alanından çıkan Murat Siyavuş, salgının etkisi altına aldığı İstanbul'un gizemli yerlerinde hastalığın mirası olan “sıcak kafa”sının sırrını ortaya çıkarmak için zorlu bir mücadeleye girişir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Osman Sonant, Hazal Subaşı, Şevket Çoruh, Tilbe Saran, Kubilay Tunçer
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gizem, Macera
Willow Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı Willow dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Willow, yıllarca tecritte yaşadıktan sonra, kaçırılan ikiz kardeşini kurtarmak için bir grup savaşçıya katılmayı planlayan cesur Prenses Kit'in hikayesini konu ediyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Warwick Davis, Dempsey Bryk, Ellie Bamber, Ruby Cruz, Erin Kellyman
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Macera
(IMDb: 5.3)
Willow izle, 2022 Yapımı Willow dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Willow, yıllarca tecritte yaşadıktan sonra, kaçırılan ikiz kardeşini kurtarmak için bir grup savaşçıya katılmayı planlayan cesur Prenses Kit'in hikayesini konu ediyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Warwick Davis, Dempsey Bryk, Ellie Bamber, Ruby Cruz, Erin Kellyman
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Macera
(IMDb: 7.0)
GHOUL izle, 2018 Netflix Yapımı GHOUL hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Ghoul, Netflix'in orijinal yapımlarından biri. Bir Hindistan korku serisi olan Ghoul, bir askeri sorgulama uzmanı olan Nida Rahim'in gizli bir gözaltı merkezine geldiğinde, burada tutulan teroristlerin bazılarının bu dünyanın dışından olduğunu farketmesiyle gelişen olayları anlatıyor. Senaryosunu ve yönetmenliğini Patrick Graham'ın üstlendiği Ghoul, Netflix'in imza attığı üçüncü Hint yapımı.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Rohit Pathak, Manav Kaul, Radhika Apte, Ratnabali Bhattacharjee
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gizem, Korku
(IMDb: 5.0)
Leila izle, 2019 Yapımı Leila hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Baskıcı bir rejimin toplumu sınıflara ayırdığı yakın bir gelecekte bir kadın, yıllar önce elinden alınan kızını aramak için sisteme meydan okur.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Huma Qureshi, Siddharth, Rahul Khanna, Adarsh Gourav, Sanjay Suri
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Politik, Savaş
(IMDb: 8.7)
Alchemy of Souls izle, 2022 Netflix Yapımı Alchemy of Souls kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yaşamını kör bir kadının bedeninde sürdüren bir büyücü, kaderini değiştirmek için ondan yardım isteyen, prestijli bir aileye mensup bir adamla karşılaşır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Lee Jae-wook, Minhyun, Shin Seung-ho, Go Youn-jung
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gizem, Macera
(IMDb: 6.8)
Love Alarm izle, 2019 Netflix Yapımı Love Alarm (Joahamyeon Ullineun - Aşk Alarmı) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yakınlardaki biri ondan hoşlandığında kişiye haber veren bir uygulamanın olduğu bir dünyada Kim Jojo, kişisel sorunlarıyla başa çıkarken genç yaşta aşkı tadar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kim So-hyun, Jung Ga-ram, Song Kang, Go Min-si, Lee Jae-eung
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Romantik
Aşk Alarmı Türkçe Dublaj izle, 2019 Netflix Yapımı Aşk Alarmı (Love Alarm - Joahamyeon Ullineun) kore dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yakınlardaki biri ondan hoşlandığında kişiye haber veren bir uygulamanın olduğu bir dünyada Kim Jojo, kişisel sorunlarıyla başa çıkarken genç yaşta aşkı tadar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kim So-hyun, Jung Ga-ram, Song Kang, Go Min-si, Lee Jae-eung
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Komedi
W: Two Worlds Apart izle, 2016 Yapımı W: Two Worlds Apart (W - Du gaeui segye) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Babası tarafından yaratılan webtoon dünyasına çekilen bir cerrahi asistanı, öykünün kahramanının da karıştığı gizemli bir cinayete bulaşır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Lee Jong-suk, Han Hyo-joo, Jung Eu-gene, Lee Tae-hwan, Lee Si-eon
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Komedi, Aksiyon
(IMDb: 7.6)
My Holo Love izle, 2020 Netflix Yapımı My Holo Love kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Türünün tek örneği olan Holo adlı hologram, bir rastlantıyla Han So-yeon'un hayatına girer. Eğer izin verirse Holo, ona ihtiyacı olan her konuda yardım etmeye hazırdır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Yoon Hyun-min, Ko Sung-hee, Choi Yeo-jin, Hwang Chan-sung, Kim Soo-jin
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Romantik, Fantastik
Filtrele 1540 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori