Dizi Arşivi

Daughters of Destiny izle, 2017 Netflix Yapımı Daughters of Destiny (Kader Mücadelesi) hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Hindistan'ın en fakir ailelerinden gelen ve daha parlak bir gelecek için mücadele eden beş kız, fırsatlar yaratmak üzere tasarlanmış yatılı bir okula gider.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular :
Tür : Belgesel
Suç Mahalli: Teksas Ölüm Tarlası Türkçe Dublaj izle, 2022 Netflix Yapımı Suç Mahalli: Teksas Ölüm Tarlası (Crime Scene: The Texas Killing Fields) belgesel dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yas içindeki aileler bazı cevapları ararken bakımsız bir tarla ve bir otoyol, onlarca yıla yayılan bir dizi korkunç cinayeti birbirine bağlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Belgesel, Suç, Tarih
Crime Scene: The Texas Killing Fields izle, 2022 Netflix Yapımı Crime Scene: The Texas Killing Fields (Suç Mahalli: Teksas Ölüm Tarlası) belgesel dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yas içindeki aileler bazı cevapları ararken bakımsız bir tarla ve bir otoyol, onlarca yıla yayılan bir dizi korkunç cinayeti birbirine bağlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Belgesel, Suç, Tarih
Kan, Seks ve Krallık Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı Kan, Seks ve Krallık (Blood, Sex & Royalty) belgesel dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Britanya kraliyet dramasına çağdaş bir yorum getiren bu ateşli dizi, tarihin en amansız, en seksi ve en çok iz bırakan hükümdarlarının hayatına bir bakış sunuyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Amy James-Kelly, Max Parker, Adam Astill, Lois Brabin-Platt, Jhon Lumsden
Tür : Belgesel, Dram, Biyografi, Tarih
Blood, Sex & Royalty izle, 2022 Yapımı Blood, Sex & Royalty (Kan, Seks ve Krallık) belgesel dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Britanya kraliyet dramasına çağdaş bir yorum getiren bu ateşli dizi, tarihin en amansız, en seksi ve en çok iz bırakan hükümdarlarının hayatına bir bakış sunuyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Amy James-Kelly, Max Parker, Adam Astill, Lois Brabin-Platt, Jhon Lumsden
Tür : Belgesel, Dram, Biyografi, Tarih
Evrenin Hikâyesi Türkçe Dublaj izle, 2022 Netflix Yapımı Evrenin Hikâyesi (Our Universe) belgeselinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Bu kapsamlı belgesel dizisinde, evrenimizin milyarlarca yıllık olağanüstü öyküsünü ve Dünya'daki yaşamla arasındaki karmaşık bağlantıyı keşfedin.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Morgan Freeman
Tür : Belgesel
(IMDb: 7.9)
Our Universe izle, 2022 Netflix Yapımı Our Universe (Evrenin Hikâyesi) belgeselinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Bu kapsamlı belgesel dizisinde, evrenimizin milyarlarca yıllık olağanüstü öyküsünü ve Dünya'daki yaşamla arasındaki karmaşık bağlantıyı keşfedin.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Morgan Freeman
Tür : Belgesel
Maraton Öncesi Cinayetler Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı Maraton Öncesi Cinayetler (The Murders Before the Marathon) belgesel dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, "Maraton Öncesi Cinayetler", araştırmacı gazeteci Susan Zalkind'in 2011 yılında Waltham, Massachusetts'te işlenen, Erik Weissman, Brendan Mess ve Raphael Teken cinayetlerinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmasını konu alan üç bölümlük bir dizidir. Bu üçlü cinayetin Boston Maratonu bombacısı Tamerlan Tsarnaev tarafından işlenen ilk cinayetler olduğuna inanılır. Susan'ın davaya olan ilgisinin sebebi hem kişisel hem de profesyoneldir; Erik Weissman ile arkadaştır ve bu korkunç suçlarla sarsılan Boston banliyölerinde büyümüştür. Susan'ın sahada yaptığı habercilikle birlikte kolluk kuvvetlerinin her alanda başarısızlıklarına dair yeni bir hikâye ortaya çıkar. Bu dizi, üçlü cinayet ile Boston Maratonu bombalı saldırısı arasındaki potansiyel bağlantıyı araştıran ilk tanımlayıcı belgeseldir ve terör saldırılarının değişen doğasına, bunları soruşturmanın zorluklarına, radikalleşmeye ve küreselleşen bir dünyada suç ve terör arasındaki bağlantıya dair derin bir bakış sunar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : John Morgan, Alex Pecoraro, Susan Zalkind
Tür : Belgesel
The Murders Before the Marathon izle, 2022 Yapımı The Murders Before the Marathon belgesel dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, "Maraton Öncesi Cinayetler", araştırmacı gazeteci Susan Zalkind'in 2011 yılında Waltham, Massachusetts'te işlenen, Erik Weissman, Brendan Mess ve Raphael Teken cinayetlerinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmasını konu alan üç bölümlük bir dizidir. Bu üçlü cinayetin Boston Maratonu bombacısı Tamerlan Tsarnaev tarafından işlenen ilk cinayetler olduğuna inanılır. Susan'ın davaya olan ilgisinin sebebi hem kişisel hem de profesyoneldir; Erik Weissman ile arkadaştır ve bu korkunç suçlarla sarsılan Boston banliyölerinde büyümüştür. Susan'ın sahada yaptığı habercilikle birlikte kolluk kuvvetlerinin her alanda başarısızlıklarına dair yeni bir hikâye ortaya çıkar. Bu dizi, üçlü cinayet ile Boston Maratonu bombalı saldırısı arasındaki potansiyel bağlantıyı araştıran ilk tanımlayıcı belgeseldir ve terör saldırılarının değişen doğasına, bunları soruşturmanın zorluklarına, radikalleşmeye ve küreselleşen bir dünyada suç ve terör arasındaki bağlantıya dair derin bir bakış sunar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : John Morgan, Alex Pecoraro, Susan Zalkind
Tür : Belgesel, Suç
Limitless with Chris Hemsworth Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı Limitless with Chris Hemsworth dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Chris daha sağlıklı ve uzun bir yaşamın sırlarını çözmeye çalışmaktadır. Dünyanın en iyi bilim insanlarının da yardımıyla Chris, zihninin ve bedeninin sınırlarını zorlayacak altı zorlu görev üstlenecek.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Chris Hemsworth
Tür : Aksiyon, Belgesel, Macera
Filtrele 1540 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori