Dizi Arşivi

The Unsolved Murder of Beverly Lynn Smith izle
The Unsolved Murder of Beverly Lynn Smith izle, 2022 Yapımı The Unsolved Murder of Beverly Lynn Smith (Beverly Lynn Smith'in Çözülmemiş Cinayeti) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Kırk yıl önceye uzanan çözülememiş bir cinayet. Balık tutma sevgisinden doğan bir dostluk kısa sürede uğursuz bir hâl alır. Meşhur bir polis taktiği. İlk elden bilgiler, uzman görüşleri, aile arşivleri ve kritik kişilere ulaşılmasıyla bu belgesel dizisi, adalet arayışının bitmek bilmez muammalarını araştıran dolambaçlı bir öykü.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Belgesel, Suç
The Gymkhana Files izle
The Gymkhana Files izle, 2018 Yapımı The Gymkhana Files belgesel dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Amazon'un dizisi The Gymkhana Files, ünlü ralli pilotu Ken Block ve takımı Hoonigan’ın arasındaki ilişkiyi konu alacak. 8 bölümlük belgesel dizi olarak ekranlara gelecek yapım Block’la özdeşleşen Gymkhana serisinin perde arkasında yaşanan olaylar ve kişilikleri işleyecek.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Ken Block, Brian Scotto, Matthew Holt
Tür : Aksiyon, Belgesel, Macera
The Test izle
(IMDb: 8.9)
The Test izle, 2020 Yapımı The Test: A New Era for Australia's Team belgesel dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle,
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Nathan Lyon, Pat Cummins, Usman Khawaja
Tür : Belgesel, Dram, Spor
Break Point Türkçe Dublaj izle
Break Point Türkçe Dublaj izle, 2023 Netflix Yapımı Break Point belgesel dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Break Point, dünyanın dört bir yanındaki zorlu Grand Slam turnuvalarında yarışan seçkin bir grup tenisçiyi hem sahada hem de saha dışında takip ediyor.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Belgesel
Break Point izle
(IMDb: 8.1)
Break Point izle, 2023 Yapımı Break Point belgesel dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Break Point, dünyanın dört bir yanındaki zorlu Grand Slam turnuvalarında yarışan seçkin bir grup tenisçiyi hem sahada hem de saha dışında takip ediyor.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular :
Tür : Belgesel
All or Nothing: Manchester City izle
All or Nothing: Manchester City izle, 2018 Yapımı All or Nothing: Manchester City belgesel dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Manchester City futbol kulübünün 2017/2018 sezonunu anlatan dizi Teknik direktör Pep Guardiola'nın soyun odası konuşmalarından takımın yeni transfer görüşmelerine kadar bir kulüp için gizli kalması gereken her şeye yer veriyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Ben Kingsley, Pep Guardiola, Mikel Arteta, Vincent Kompany, Yaya Touré
Tür : Belgesel, Spor
Lider Doğanlar Türkçe Dublaj izle
Lider Doğanlar Türkçe Dublaj izle, 2022 Netflix Yapımı Lider Doğanlar (Live to Lead) belgesel dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Baş yapımcılığını Prens Harry ve eşi Meghan'ın üstlendiği bu dizide dünyada fark yaratma konusunda kararlı liderler, ilham verici hayat hikâyelerini paylaşıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Belgesel
Live to Lead izle
(IMDb: 3.5)
Live to Lead izle, 2022 Netflix Yapımı Live to Lead (Lider Doğanlar) belgesel dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Baş yapımcılığını Prens Harry ve eşi Meghan'ın üstlendiği bu dizide dünyada fark yaratma konusunda kararlı liderler, ilham verici hayat hikâyelerini paylaşıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Belgesel
The Deep End Türkçe Dublaj izle
The Deep End Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı The Deep End dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Günümüzün en tartışmalı spiritüel öğretmenlerinden birinin ve onun sadık takipçilerinin dünyasında tutuklayıcı ve kışkırtıcı bir keşif.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Teal Swan
Tür : Belgesel
The Deep End izle
(IMDb: 6.8)
The Deep End izle, 2022 Yapımı The Deep End belgesel dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Günümüzün en tartışmalı spiritüel öğretmenlerinden birinin ve onun sadık takipçilerinin dünyasında tutuklayıcı ve kışkırtıcı bir keşif.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Teal Swan
Tür : Belgesel
Filtrele 1856 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori