Dizi Arşivi

Naikaku Kenryoku Hanzai Kyousei Torishimarikan Zaizen Joutarou izle
Naikaku Kenryoku Hanzai Kyousei Torishimarikan Zaizen Joutarou izle, 2006 Yapımı Naikaku Kenryoku Hanzai Kyousei Torishimarikan Zaizen Joutarou (Government Crime Investigation Agent Zaizen Jotaro) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İş adamlarının siyasetin içine girmesiyle birlikte politikacılar ve hükümet yetkilileri konumları sayesinde ceplerini dolduruyor. Zaizen Jotaro, gücü kötüye kullanan bu suçluları yakalaması için yasa dışı yöntemler kullanmasına izin verilen bir dedektiftir.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Teruaki Ogawa
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera, Suç
100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru izle
100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru izle, 2020 Yapımı 100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru (I'm Standing on a Million Lives) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dokuzuncu sınıfa giden Yotsuya Yuusuke asosyal, zor arkadaşlık kuran ve herhangi bir klübe üye olmayan bir öğrencidir. Derken bir gün, o ve iki sınıf arkadaşı birdenbire hayatları için savaşmak için birlikte çalışmaları gereken başka bir dünyaya gönderilirler. Yotsuya yalnız bir kurttur ve hayatını her zaman kendi isteklerine göre yaşamıştır, ama şimdi bir kahraman olması gerekirken nasıl grupça savaşacaktır?
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Macera
Daniel Spellbound izle
Daniel Spellbound izle, 2022 Netflix Yapımı Daniel Spellbound animasyon dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Günümüz New Yorku'nda sihir gerçektir, ancak halktan gizlenmektedir. Daniel Spellbound ise sihri nerede bulacağını bilmektedir. Bulunması zor sihirli nesnelerin izini sürerek geçimini sağlayan Daniel, nadir bir eser bulunca yanlış kişilerin dikkatini çeker. Bu keşifle birlikte sihirli dünyanın geleceği de bir anda tehlikeye girer.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera
Rougo ni Sonaete Isekai de 8-manmai no Kinka wo Tamemasu izle
Rougo ni Sonaete Isekai de 8-manmai no Kinka wo Tamemasu izle, 2023 Yapımı Rougo ni Sonaete Isekai de 8-manmai no Kinka wo Tamemasu (Saving 80,000 Gold in Another World for My Retirement) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Mitsuha bir gün bir uçurumdan düşer ve kendini orta çağ Avrupası benzeri bir dünyada bulur! Bir kurt sürüsüyle karşı karşıya geldiği ölüme yakın bir rastlaşmanın ardından, iki dünya arasında geçiş yapabildiğini fark eder - bu dünya ve kendi dünyası. Bu yetenekten yararlanan Mitsuha, her iki dünyada da yaşamaya karar verir ve emekli olabilmek için 80.000 altına ihtiyacı olacağının hesabını yapar! Mitsuha şimdi altın paralarını toplamak için farklı yollar bulmak zorundadır!
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Rika Nagae, Rika Tachibana, Kaori Maeda, Jun Fukuyama, Ruriko Aoki
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Macera
Kaiko sareta Ankoku Heishi (30-dai) no Slow na Second Life izle
Kaiko sareta Ankoku Heishi (30-dai) no Slow na Second Life izle, 2023 Yapımı Kaiko sareta Ankoku Heishi (30-dai) no Slow na Second Life (Chillin' in My 30s After Getting Fired From the Demon King's Army) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İblis Lordunun ordusunda olmasına rağmen büyü kullanamayan karanlık asker Dariel (kendisi 30 yaşında), beceriksiz olduğu için ordudan kovulmuştur. Önceki İblis Lordu tarafından yetiştirilen Dariel'e yeni İblis Lordunun pek de bir faydası yoktur. Ancak canavar saldırısına uğrayan bir köylü kızını kurtardıktan sonra köye davet edilen Dariel, düşündüğünden çok daha güçlü olabileceğini fark eder.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Tomokazu Sugita, Akane Fujita, Atsushi Abe, Tetsuya Kakihara, Rumi Okubo
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Macera
Boku to Roboko izle
Boku to Roboko izle, 2022 Yapımı Boku to Roboko (Me & Roboco) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Robotik Sipariş Hizmetçileri her evde ortaya çıkıyor ve 10 yaşındaki Bondo Taira, en yakın iki arkadaşı Motsuo ve Gachi Gorilla'nın da Sipariş Hizmetçileri olduğunu öğrendi. Özellikle Motsuo, mükemmel masajlar yapan ve gülümsemeyle içecekler servis eden güzel bir robot olan Meico'nun sahibidir. Arkadaşını kıskanan Bondo, benzer bir deneyim yaşamayı umarak annesini kendisine bir Sipariş Hizmetçisi alması için ikna eder. Bununla birlikte, Bondo'yu şaşırtacak şekilde, kapısının dışında görünen hizmetçi inanılmaz derecede kaslı ve basit işleri tamamlarken bir evi yıkacak kadar beceriksiz. Roboko adıyla anılan bu yeni robot, Bondo'nun istediğinin tam tersi. Ancak buna rağmen Bondo, arkadaşlarıyla birlikte Roboko'da beklediklerinden daha fazlası olduğunu öğrenir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Minami Tsuda, Shun Matsuo, Kotono Mitsuishi, Okiayu Ryoutarou, Sae Hiratsuka
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Komedi
Human Bug Daigaku izle
Human Bug Daigaku izle, 2022 Yapımı Human Bug Daigaku (The Human Crazy University) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Satake Hirofumi, nişanlısını öldürmekten idam cezasına çarptırılan bir mahkumdur. Aynı zamanda birçok umutsuz durumdan kurtulmuş bir "Ölümsüz Adam"dır. Bunun için gerçek hayattaki mucizevi olayları ve bunlara karışan insanları inceleyen "Deli İnsan Üniversitesi" adlı bir araştırma kurumunun ilgisini kazanmıştır. Şimdi araştırmalarının bir konusu olan Satake, onlara ölümsüz ama mutsuz hayatına dair anılarını anlatmaktadır. Nişanlısını neden öldürdü? Çok geçmeden, gerçek çok daha büyük bir komployu aydınlatır...
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yui Ogura, Hiroki Takahashi, Takehito Koyasu, Tomokazu Sugita, Hidenari Ugaki
Tür : Animasyon, Komedi
Li Shi Zhentan Shiwusuo: A Day in Lungmen izle
Li Shi Zhentan Shiwusuo: A Day in Lungmen izle, 2022 Yapımı Li Shi Zhentan Shiwusuo: A Day in Lungmen (Lee's Detective Agency) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Arknights: Reimei Zensou serisine ait spin-off seridir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : KIYO, Shujun Lv, Liu Fei, Ye Sun, Vila
Tür : Animasyon, Gizem, Komedi
Nokemono-tachi no Yoru izle
Nokemono-tachi no Yoru izle, 2023 Yapımı Nokemono-tachi no Yoru (The Tale of Outcasts) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Wisteria 19. yüzyılın sonunda İngiliz İmparatorluğunun bir köşesinde yaşayan yetim bir kızdır. Hayatı son derece yalnız ve kasvetlidir ta ki avcılar tarafından kovalanan Marbas adında güçlü ama eşit derece de yalnız olan, tüylü görünümde ölümsüz bir varlıkla tanışana kadar. Beraber, huzur içinde yaşayabilecekleri bir yer arayışında Wisteria ve Marbas, insanlar ve insanımsı canavarlar tarafından nufüs edilmiş olan imparatorluğu dolaşmaya koyulurlar.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ayana Taketatsu, Katsuyuki Konishi, Ryota Osaka, Risa Imayanagi, Junichi Suwabe
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Macera
Kung Fu Panda: Kaderin Pençeleri Türkçe Dublaj izle
Kung Fu Panda: Kaderin Pençeleri Türkçe Dublaj izle, 2018 Yapımı Kung Fu Panda: Kaderin Pençeleri (Kung Fu Panda: The Paws of Destiny) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Po, Ejderha Savaşçısı olarak efsanevi savaşlardan payına düşeni aldıysa da hiçbir şey onu en büyük mücadelesine, Panda Köyü'nün gizemli ve güçlü chi enerjisiyle dolu çocuklarına Kung Fu öğretmeye hazırlayamazdı. Birlikte inanılmaz maceralara atılacak, gaddar düşmanlarla savaşacak ve efsane olacaklar!
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür : Aile, Aksiyon, Animasyon, Macera, Çocuklar
Filtrele 1856 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori