Dizi Arşivi

The Kicks Türkçe Dublaj izle
The Kicks Türkçe Dublaj izle, 2016 Yapımı The Kicks dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Devin Burke ve ailesi ülkenin öteki ucuna, Kaliforniya'ya taşınmıştır ve buradaki hayatına ve yeni takımına alışmaya çalışmak zorundadır. Kentville Kicks Devin'in alışık olduğu seviyede futbol oynamadığı için, lider olarak öne çıkmak durumunda kalacak ve aynı zamanda bu tuhaf yerde kendine arkadaş edinmeye çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Sixx Orange, Gabe Eggerling, Sophia Mitri Schloss, Tim Martin Gleason, Isabella Acres
Tür : Aile, Komedi
The Kicks izle
(IMDb: 6.8)
The Kicks izle, 2016 Yapımı The Kicks dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Devin Burke ve ailesi ülkenin öteki ucuna, Kaliforniya'ya taşınmıştır ve buradaki hayatına ve yeni takımına alışmaya çalışmak zorundadır. Kentville Kicks Devin'in alışık olduğu seviyede futbol oynamadığı için, lider olarak öne çıkmak durumunda kalacak ve aynı zamanda bu tuhaf yerde kendine arkadaş edinmeye çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Sixx Orange, Gabe Eggerling, Sophia Mitri Schloss, Tim Martin Gleason, Isabella Acres
Tür : Aile, Komedi
Dadı izle
(IMDb: 6.3)
Dadı izle, 2001 KanalD Yapımı Dadı dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Melek, yıllardan beri sevgilisinin gelinlik satan dükkânında tezgâhtar olarak çalışmakta ve evlilik hayalleri kurmaktadır. Bir gün sevgilisinin kendisinden ayrılmak istediğini öğrenir ve hayatı tamamen değişir. İşyerinden ayrılan Melek, tesadüfler sonucu eşini kaybetmiş olan zengin bir adamın, Ömer Giritli'nin üç çocuğuna bakmak üzere Dadı olarak işe girer. Çocuk yetiştirme konusunda pek de deneyimi olmayan Melek, kendisine çok yabancı bir ortamda, o güne kadar görmediği kurallar ve değişik bir yaşam biçimiyle karşı karşıya kalır.
Yapım Yılı : 2001
Oyuncular : Kenan Işık, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Seray Sever, İlkay Saran
Tür : Aile, Komedi
Hangimiz Sevmedik izle
Hangimiz Sevmedik izle, 2016 Trt Yapımı Hangimiz Sevmedik dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yıllarca birbirlerine olan nefretlerinin altında bir aşk besleyen Münir ve Adile hem dünür hem de ortaktır. Çocukları Tarık ve Itır gizli evliliklerini ebeveynlerine nasıl açıklayacaklarını düşünürken ikilinin her defasında birbirleriyle çekişmesi bu gerçeğin ortaya çıkmasına engel olmaktadır. Yaşananların üstüne Şener'in bu ikiliyi barıştırmak için tüm mahalleyi seferber etmesi de işleri oldukça karıştıracaktır. Yeşilçam tadında çekilecek olan dizi Adile ile Münir'in 35 yıl önce bir yanlış anlaşılma sorunu yüzünden biten aşklarını ve aralarında yaşanan çekişmeleri ekranlarda. Bakalım Adile ve Münir'in aralarındaki anlaşmazlık ne zaman son bulacak ve çocukları Itır ile Tarık evliliğini öğrendiklerinde neler yaşanacak ?
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Altan Erkekli, Gül Onat, Can Yaman, Cengiz Bozkurt, Mehtap Bayri
Tür : Aile, Dram, Komedi
Kayıp Şehir izle
(IMDb: 7.4)
Kayıp Şehir izle, 2012 KanalD Yapımı Kayıp Şehir dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Hikâyenin odağında Anadolu vilayetinden Tarlabaşı, İstanbul'a yeni taşınan Trabzonlu Toptaş ailesinin yeni yaşam yerlerinde yaşadıkları maceralar konu edinilmiştir. Toptaşlar birbirine bağlı ve güçlü, tipik bir Karadeniz ailesidir. Ailenin İstanbul'a taşınmasının ardından ilk kaybı Meryem'in (Nazan Kesal) eşini, çocukların ise babalarını kaybetmeleri olur. Meryem kayıpederi ve çocuklarıyla dul kalır ve aile, art arda yaşadıkları beklenmedik olaylar Toptaş ailesini yavaş yavaş zorunlu göçe doğru ilerler. Yeni bir yaşam umuduyla apar topar İstanbul'a gelen aile bu şehrin getireceği zorluklara dayanmaya çalışırlar. İstanbul'a geldiklerinde seks işçiliği yapan bir kadın olan Aysel (Gökçe Bahadır) ve onun transseksüel arkadaşı Duygu (Ayta Sözeri) ile komşu olurlar.
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Gökçe Bahadır, Nik Xhelilaj, İlker Kaleli, Nazan Kesal, Uğur Polat
Tür : Aile, Dram
Kung Fu Panda: Kaderin Pençeleri Türkçe Dublaj izle
Kung Fu Panda: Kaderin Pençeleri Türkçe Dublaj izle, 2018 Yapımı Kung Fu Panda: Kaderin Pençeleri (Kung Fu Panda: The Paws of Destiny) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Po, Ejderha Savaşçısı olarak efsanevi savaşlardan payına düşeni aldıysa da hiçbir şey onu en büyük mücadelesine, Panda Köyü'nün gizemli ve güçlü chi enerjisiyle dolu çocuklarına Kung Fu öğretmeye hazırlayamazdı. Birlikte inanılmaz maceralara atılacak, gaddar düşmanlarla savaşacak ve efsane olacaklar!
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür : Aile, Aksiyon, Animasyon, Macera, Çocuklar
Kung Fu Panda: The Paws of Destiny izle
Kung Fu Panda: The Paws of Destiny izle, 2018 Yapımı Kung Fu Panda: The Paws of Destiny (Kung Fu Panda: Kaderin Pençeleri) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Po, Ejderha Savaşçısı olarak efsanevi savaşlardan payına düşeni aldıysa da hiçbir şey onu en büyük mücadelesine, Panda Köyü'nün gizemli ve güçlü chi enerjisiyle dolu çocuklarına Kung Fu öğretmeye hazırlayamazdı. Birlikte inanılmaz maceralara atılacak, gaddar düşmanlarla savaşacak ve efsane olacaklar!
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür : Aile, Aksiyon, Animasyon, Macera, Çocuklar
The Hardy Boys izle
(IMDb: 7.0)
The Hardy Boys izle, 2020 Yapımı The Hardy Boys dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Bir aile trajedisinin ardından 16 yaşındaki Frank ve 12 yaşındaki erkek kardeşi Joe, yaşadıkları şehirden ayrılarak ebeveynlerinin memleketi olan Bridgeport'a gider. Babaları Fenton, yaşanan trajediyle ilgili araştırma yaparken iki kardeş de vakit kaybetmeden harekete geçer. Frank ve Joe, hayatlarının değişmesine neden olan olayın ardından gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışır. Ancak bu sırada daha köyü bir şeyin ortaya çıkmasına neden olurlar.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Rohan Campbell, Alexander Elliot, James Tupper, Keana Bastidas, Bea Santos
Tür : Dram, Gizem, Macera, Aile, Polisiye
My Golden Life izle
(IMDb: 7.3)
My Golden Life izle, 2017 Yapımı My Golden Life (Hwanggeumbit Nae Insaeng) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Tam zamanlı bir iş için yanıp tutuşan çalışkan bir sözleşmeli çalışanın hayatı, ailesiyle ilgili beklenmedik gelişmeyle altüst olur.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Shin Hye-sun, Park Si-hoo, Cheon Ho-jin, Seo Eun-Soo, Lee Tae-hwan
Tür : Aile, Dram, Komedi, Romantik
Gudetama: An Eggcellent Adventure izle
Gudetama: An Eggcellent Adventure izle, 2022 Netflix Yapımı Gudetama: An Eggcellent Adventure (Gudetama: Tembel Yumurta) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Tembel yumurta Gudetama, yumurtadan yeni çıkmış ve annesini bulmaya kararlı bir civciv olan Shakipiyo'yla beraber gönülsüzce de olsa hayatının macerasına atılır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Shunsuke Takeuchi, Seiran Fukushima, Seiya, Soshina, Akiyoshi Nakao
Tür : Aile, Aksiyon, Animasyon, Macera
Filtrele 1856 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori