Dizi Arşivi

Wednesday Türkçe Dublaj izle, 2022 Netflix Yapımı Wednesday dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Wednesday'in ortaya çıkan psişik yeteneklerde ustalaşma, kasabayı terörize eden korkunç bir cinayet serisini engelleme ve 25 yıl önce ebeveynlerini karıştıran doğaüstü gizemi çözme girişimleri dizinin odak noktalarını oluşturacak. Komediyle korkuyu birbirine karıştıracak olan Wednesday, Nevermore Akademisi'nde geçecek. Wednesday, yeteneklerini bu akademide geliştirmeye çalışacaktır. Ama onunla birlikte aynı okulu paylaşan ergen kızların olması ortalığı karıştıracaktır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Jenna Ortega, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Thora Birch, Riki Lindhome
Tür : Bilim Kurgu, Fantastik, Gizem, Komedi, Aile, Suç
(IMDb: 8.1)
Wednesday izle, 2022 Netflix Yapımı Wednesday dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Wednesday'in ortaya çıkan psişik yeteneklerde ustalaşma, kasabayı terörize eden korkunç bir cinayet serisini engelleme ve 25 yıl önce ebeveynlerini karıştıran doğaüstü gizemi çözme girişimleri dizinin odak noktalarını oluşturacak. Komediyle korkuyu birbirine karıştıracak olan Wednesday, Nevermore Akademisi'nde geçecek. Wednesday, yeteneklerini bu akademide geliştirmeye çalışacaktır. Ama onunla birlikte aynı okulu paylaşan ergen kızların olması ortalığı karıştıracaktır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Jenna Ortega, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Thora Birch, Riki Lindhome
Tür : Bilim Kurgu, Fantastik, Gizem, Komedi, Aile, Suç
The Cuphead Show! izle, 2022 Netflix Yapımı The Cuphead Show! dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Popüler video oyunundan uyarlanan bu animasyon dizide, fevri Cuphead ve onun kolayca kandırılabilen kardeşi Mugman'in başlarına gelen talihsizlikleri izleyin.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Frank Todaro, Tru Valentino
Tür : Aile, Animasyon, Komedi, Aksiyon
Zootopia+ Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı Zootopia+ dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Judy Zootopia'ya giderken vedalaştıktan kısa bir süre sonra ebeveynleri Bonnie ve Stu, en küçük kızları Molly'nin Judy'yi alan trenin tepesinde olduğunu fark eder. Judy'ye durumu bildirmede başarısız olurken, yollarına çıkan diğer insanlara çarpmaktan kaçınarak kamyonlarıyla peşine düşerler. Stu sonunda trenin tepesine çıkmayı başarır, ancak sonunda düşer ve Zootopia'nın ortamlarıyla mücadele ettikten sonra Bonnie tarafından kurtarılır. Tren istasyona varır ve Molly neredeyse raylara düşer, ancak Bonnie ve Stu ona bir tren çarpmadan önce onu kurtarır. Molly daha sonra Bunnyburrow'a geri giden bir trenin üstüne çıkar ve Bonnie ile Stu'yu onu bir kez daha kovalamaya zorlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Aile, Aksiyon, Animasyon, Macera
(IMDb: 6.8)
Zootopia+ izle, 2022 Yapımı Zootopia+ dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Judy Zootopia'ya giderken vedalaştıktan kısa bir süre sonra ebeveynleri Bonnie ve Stu, en küçük kızları Molly'nin Judy'yi alan trenin tepesinde olduğunu fark eder. Judy'ye durumu bildirmede başarısız olurken, yollarına çıkan diğer insanlara çarpmaktan kaçınarak kamyonlarıyla peşine düşerler. Stu sonunda trenin tepesine çıkmayı başarır, ancak sonunda düşer ve Zootopia'nın ortamlarıyla mücadele ettikten sonra Bonnie tarafından kurtarılır. Tren istasyona varır ve Molly neredeyse raylara düşer, ancak Bonnie ve Stu ona bir tren çarpmadan önce onu kurtarır. Molly daha sonra Bunnyburrow'a geri giden bir trenin üstüne çıkar ve Bonnie ile Stu'yu onu bir kez daha kovalamaya zorlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Aile, Aksiyon, Animasyon, Macera
(IMDb: 8.8)
Navillera izle, 2021 Yapımı Navillera kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Hayallerinin peşinden koşan 70 yaşındaki bir adam ve 23 yaşındaki yetenekli bir genç, balet olma yolculuğunda birbirlerine yardım ederek zorlukları aşar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Park In-hwan, Song Kang, Na Moon-hee, Hong Seung-hee, Kim Tae-Hoon
Tür : Aile, Dram
(IMDb: 9.1)
My Mister izle, 2018 Yapımı My Mister (Naui Ajusshi) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Onlara iyi davranmayan bir dünyada, genç bir kadınla orta yaşlı bir adam bir tür yakınlık kurar, huzuru ve sıcaklığı birbirlerinde bulurlar.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Lee Sun-kyun, IU, Goh Doo-shim, Park Ho-san, Song Sae-byuk
Tür : Dram, Aile
(IMDb: 9.2)
Reply 1988 izle, 2015 Yapımı Reply 1988 kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Seul'deki küçük bir mahallede yaşayan beş ailenin ve onların beş ergen çocuğunun yaşamları üzerinden 1980'lerin sonuna doğru nostaljik bir yolculuğa çıkın.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Lee Hye-ri, Ryu Jun-yeol, Park Bo-gum, Go Kyung-pyo, Lee Dong-hwi
Tür : Komedi, Aile, Dram
Güzel Günler izle, Güzel Günler son bölüm izle, 2022 Showtv Yapımı Güzel Günler dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Selma ile Mihran’ın doğdukları gün kulaklarına fısıldanan ölümsüz aşkın, bu aşkın ardındaki sırların ve onları kucaklayan sıcak, eğlenceli, neşeli bir ailenin hikayesini konu alıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar
Tür : Aile, Komedi
Yürek Çıkmazı izle, Yürek Çıkmazı son bölüm izle, 2022 Trt Yapımı Yürek Çıkmazı dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dizide alkolizm ve kişilik bozukluğu sorunları gündeme getirilirken, sosyal mesajlarında verileceği dizide bir kadının çocukları ile birlikte hayata tutunma hikayesine tanıklık edeceğiz. Kadına şiddet ve alkolizmin yol açtığı sorunların çarpıcı bir şekilde işlenmesi bekleniyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Ayça Bingöl, Seyit Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu
Tür : Aile, Dram
Filtrele 1540 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori