Anime Diziler

(IMDb: 8.6)
Bocchi the Rock! izle, 2022 Yapımı Bocchi the Rock! anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Hitoru Gotou bir grupta çalma hayalleriyle gitar öğrenen liseli bir kızdır. Ama çok utangaç olduğu için bir arkadaşı bile yoktur. Ama Nijika Ijichi’yle -bateri çalan ve grubuna yeni bir gitarist arayan bir kızla-karşılaştığında hayalleri gerçek olabilir…
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yoshino Aoyama, Sayumi Suzushiro, Saku Mizuno, Ikumi Hasegawa
Tür : Animasyon, Komedi, Müzikal
StoryBots: Cevap Zamanı Türkçe Dublaj izle, 2022 Netflix Yapımı StoryBots: Cevap Zamanı (Storybots: Answer Time) animasyon dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Bir sorun mu var? StoryBot'lar yanıtlar! Senin gibi çocuklara doğru bilgileri ulaştırmak için eğlenceli maceralara atılan meraklı arkadaşlar Beep, Boop, Bing, Bang ve Bo'ya katıl.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Asher Spence, Fred Tatasciore, Erin Fitzgerald
Tür : Animasyon, Çocuklar, Macera, Komedi
StoryBots: Answer Time izle, 2022 Netflix Yapımı StoryBots: Answer Time dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Bir sorun mu var? StoryBot'lar yanıtlar! Senin gibi çocuklara doğru bilgileri ulaştırmak için eğlenceli maceralara atılan meraklı arkadaşlar Beep, Boop, Bing, Bang ve Bo'ya katıl.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Asher Spence, Fred Tatasciore, Erin Fitzgerald
Tür : Animasyon, Çocuklar, Macera, Komedi
(IMDb: 8.3)
Dororo izle, 2019 Yapımı Dororo anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Bir samuray efendisi, yeni doğmuş oğlunun organlarını savaş alanın üstünlük sağlamak için 12 şeytana feda etti. Yine de, terk edilmiş olan bu bebek, bir doktor sayesinde hayatta kalmayı başarır. Vücudunu tek parça olarak geri almak için çok sayıda şeytanı avlamaya karar veren genç kahraman,yolculuğu sırasında Japonya’nın en büyük hırsızı olduğu söylenilen bir yetimle karşılaşır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Rio Suzuki, Hiroki Suzuki, Naoya Uchida, Akio Otsuka, Shoya Chiba
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera
(IMDb: 7.6)
Inside Job izle, 2021 Netflix Yapımı Inside Job dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Kertenkele insanlar gerçekten var! Aya iniş ise koca bir yalan! Dünyanın komplolarını yönetmek tuhaf bir dâhi ve sorunlu çalışma arkadaşları için tam zamanlı bir iştir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Lizzy Caplan, Clark Duke, Christian Slater, Brett Gelman, John DiMaggio
Tür : Animasyon, Komedi
The Cuphead Show! izle, 2022 Netflix Yapımı The Cuphead Show! dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Popüler video oyunundan uyarlanan bu animasyon dizide, fevri Cuphead ve onun kolayca kandırılabilen kardeşi Mugman'in başlarına gelen talihsizlikleri izleyin.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Frank Todaro, Tru Valentino
Tür : Aile, Animasyon, Komedi, Aksiyon
Zootopia+ Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı Zootopia+ dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Judy Zootopia'ya giderken vedalaştıktan kısa bir süre sonra ebeveynleri Bonnie ve Stu, en küçük kızları Molly'nin Judy'yi alan trenin tepesinde olduğunu fark eder. Judy'ye durumu bildirmede başarısız olurken, yollarına çıkan diğer insanlara çarpmaktan kaçınarak kamyonlarıyla peşine düşerler. Stu sonunda trenin tepesine çıkmayı başarır, ancak sonunda düşer ve Zootopia'nın ortamlarıyla mücadele ettikten sonra Bonnie tarafından kurtarılır. Tren istasyona varır ve Molly neredeyse raylara düşer, ancak Bonnie ve Stu ona bir tren çarpmadan önce onu kurtarır. Molly daha sonra Bunnyburrow'a geri giden bir trenin üstüne çıkar ve Bonnie ile Stu'yu onu bir kez daha kovalamaya zorlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Aile, Aksiyon, Animasyon, Macera
(IMDb: 6.8)
Zootopia+ izle, 2022 Yapımı Zootopia+ dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Judy Zootopia'ya giderken vedalaştıktan kısa bir süre sonra ebeveynleri Bonnie ve Stu, en küçük kızları Molly'nin Judy'yi alan trenin tepesinde olduğunu fark eder. Judy'ye durumu bildirmede başarısız olurken, yollarına çıkan diğer insanlara çarpmaktan kaçınarak kamyonlarıyla peşine düşerler. Stu sonunda trenin tepesine çıkmayı başarır, ancak sonunda düşer ve Zootopia'nın ortamlarıyla mücadele ettikten sonra Bonnie tarafından kurtarılır. Tren istasyona varır ve Molly neredeyse raylara düşer, ancak Bonnie ve Stu ona bir tren çarpmadan önce onu kurtarır. Molly daha sonra Bunnyburrow'a geri giden bir trenin üstüne çıkar ve Bonnie ile Stu'yu onu bir kez daha kovalamaya zorlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Aile, Aksiyon, Animasyon, Macera
(IMDb: 6.9)
Love Flops izle, 2022 Yapımı Love Flops (Renai Flops) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Asahi Kashiwagi, ortalama bir lise öğrencisinin tipik hayatını yaşıyor. Tabii ta ki bir televizyon falcısının tahminlerinin birbiri ardına gerçekleştiği ve bir dizi riskli karşılaşmayla sonuçlanan o güne kadar! Kader beş güzel kızı Asahi'nin karşısına çıkarır ve çok geçmeden Asahi kendini bir değil, iki değil, beş aşk itirafı alırken bulur. Asahi'nin mükemmel aşkı bulmak için kalbini takip etmesi gerekecek. Yoksa aşk talihi fiyaskoyla sonuçlanabilir!
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Ryota Osaka, Miku Ito, Ayana Taketatsu, Rie Takahashi, Hisako Kanemoto
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Komedi
(IMDb: 7.2)
Urusei Yatsura izle, 2022 Yapımı Urusei Yatsura anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Abaza, Ataru Moroboshi'nin öyle öne çıkan bir özelliği yok uzaylılar nasıl kafalarında bir boynuzla yaşıyorsa o da kötü şansıyla yaşıyor. Dünya şeytan olarak bilinen işgalciler tarafından tehdit edildi ve Ataru da insanoğlunun temsilcisi olarak onlarla kapışmaya hak kazandı. Normalde şanssız olsa da bu kapışma bir ebelemece oyunuydu ve rakibi de haysiyetine zaferden daha fazla önem veren işgalci komutanın kızı Lum'du. Ataru Lum'un bikinisinin üst parçasını alarak zafere ulaştı. Bu zafer öncesinde Shinobu'dan evlilik sözü alan Ataru ebelemece sırasında gaza gelip evleneceğim gibi kelimeler söyleyince Lum'da yanlış anladı ve evlilik teklifini kabul etti. Tipik Ataru, kötü şansı kendisini bırakmıyor. Shinobu ile dağılan ilişkisini Lum buradayken nasıl toplayacak acaba?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Hiroshi Kamiya, Sumire Uesaka, Maaya Uchida, Mamoru Miyano, Wataru Takagi
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Komedi, Macera