Kore Dizileri izle

My Liberation Notes izle, 2022 Yapımı My Liberation Notes (Naui Haebangilji) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yetişkinliğin gündelik tekdüzeliğinden bıkıp usanan üç kardeş, sıradan hayatlarından kurtularak doyuma ulaşmaya çalışır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Lee Min-ki, Kim Ji-won, Son Suk-ku, Lee El, Cheon Ho-jin
Tür : Dram, Romantik
(IMDb: 7.2)
Café Minamdang izle, 2022 Yapımı Café Minamdang kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Her şeyi bildiği varsayılan bir şamanın hizmetlerini sunan şüpheli bir işletme, azimli bir komiserin dikkatini çeker.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Seo In-guk, Oh Yeon-seo, Kwak Si-yang, Kang Mi-na, Kwon Soo-hyun
Tür : Dram, Gizem, Komedi, Suç
Marriage Contract izle, 2016 Yapımı Marriage Contract (Gyeolhongyeyak) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, 7 yaşındaki kızına bakmakta zorlanan yoksul, dul bir kadın ile annesi hasta olan varlıklı bir iş adamı, anlaşmalı bir evlilik yapar.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Lee Seo-jin, Uee, Kim Yong-geon, Park Jeong-Su, Lee Hwi-hyang
Tür : Aile, Dram
Under the Queen's Umbrella izle, 2022 Netflix Yapımı Under the Queen's Umbrella kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle,
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Kim Hye-soo, Kim Hae-sook, Choi Won-young, Kim Eui-sung, Moon Sang-min
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 8.5)
Move to Heaven izle, 2021 Netflix Yapımı Move to Heaven kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dizi, Asperger sendromu (diğer insanlarla etkileşimi oldukça zorlaştıran gelişimsel bir bozukluk - sosyal becerileri zayıftır, rutini severler ve değişiklikten hoşlanmazlar) olan bir genç adam (Tang Jun-Sang) ile eski bir mahkûm olan amcasının (Lee Je-Hoon) etrafında dönmektedir. Birlikte yaşam ve ölümün, aile ve iletişimin önemini kavrarlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Lee Je-hoon, Tang Jun-sang, Hong Seung-hee, Ji Jin-hee, Jeong Seok-yong
Tür : Dram
Hapishane Başucu Kitabı izle, 2017 Yapımı Hapishane Başucu Kitabı (Prison Playbook - Seulgirowun Gamppangsaenghwal) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Birinci lig beyzbol maçına çıkmak üzereyken, bir yıldız atıcı hapse girer ve yeni dünyasını yönetmeyi öğrenmek zorundadır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Park Hae-soo, Jung Kyung-ho, Krystal Jung, Lee Kyoo-hyung, Choi Moo-sung
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 8.6)
SKY Castle izle, 2018 Yapımı SKY Castle kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Kore'nin elit kesiminin yaşadığı özel bir muhit olan Sky Castle'da yaşayan aileler için, çocuklarının başarısı her şey demektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Yum Jung-ah, Yoon Se-ah, Lee Tae-ran, Kim Seo-hyung, Oh Na-ra
Tür : Dram, Komedi, Gizem
(IMDb: 7.4)
School 2017 izle, 2017 Yapımı School 2017 (Hakgyo 2017) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dizi, öğrencilerin gerçek hayattaki yaşam tarzlarını, karşı karşıya kaldıkları zorlukları ve hissettikleri acıları konu almaktadır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Kim Se-jeong, Kim Jung-hyun, Jang Dong-yoon, Seol In-a, Rowoon
Tür : Dram, Komedi, Gizem
(IMDb: 8.7)
Alchemy of Souls izle, 2022 Netflix Yapımı Alchemy of Souls kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yaşamını kör bir kadının bedeninde sürdüren bir büyücü, kaderini değiştirmek için ondan yardım isteyen, prestijli bir aileye mensup bir adamla karşılaşır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Lee Jae-wook, Minhyun, Shin Seung-ho, Go Youn-jung
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gizem, Macera
(IMDb: 6.8)
Love Alarm izle, 2019 Netflix Yapımı Love Alarm (Joahamyeon Ullineun - Aşk Alarmı) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yakınlardaki biri ondan hoşlandığında kişiye haber veren bir uygulamanın olduğu bir dünyada Kim Jojo, kişisel sorunlarıyla başa çıkarken genç yaşta aşkı tadar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kim So-hyun, Jung Ga-ram, Song Kang, Go Min-si, Lee Jae-eung
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Romantik