Hint Dizileri izle

(IMDb: 6.5)
Typewriter izle, 2019 Netflix Yapımı Typewriter hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Goa'nın bir banliyösünde yer alan ve perili olduğuna inanılan bir eve taşınan ailenin arkadaş grubu, evi araştırma cesaretini gösterir ve macera başlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mikhail Gandhi, Sara Gesawat, Palomi Ghosh, Sameer Kochhar, Palash Kamble
Tür : Dram, Gizem, Korku, Gerilim
(IMDb: 7.3)
Selection Day izle, 2018 Netflix Yapımı Selection Day hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Selection Day, Mumbai'de yaşayan Hintli bir çocuğun kriket oyununa olan ilgisini konu ediyor. Radha ve Manju, iyi birer kriket oyuncusudur. Babaları, Radha ve Manju'nun dünyanın en iyi kriket vurucuları olmasını istemektedir. Oğullarının seçmeleri kazanabilmesi için elinden geleni yapan adam, bu uğurda çocuklarını Mumbai'de bir klübe yerleştirir. Ancak Manju, babası ile aynı düşünceleri paylaşmamaktadır. Kriket oynamayı sevmeyen Manju, babası ve sisteme karşı zorlu bir mücadeleye girişir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Mohammad Samad, Yash Shashank Dholye, Rajesh Tailang, Mahesh Manjrekar, Ratna Pathak
Tür : Dram, Spor
Daughters of Destiny izle, 2017 Netflix Yapımı Daughters of Destiny (Kader Mücadelesi) hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Hindistan'ın en fakir ailelerinden gelen ve daha parlak bir gelecek için mücadele eden beş kız, fırsatlar yaratmak üzere tasarlanmış yatılı bir okula gider.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular :
Tür : Belgesel
(IMDb: 7.0)
GHOUL izle, 2018 Netflix Yapımı GHOUL hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Ghoul, Netflix'in orijinal yapımlarından biri. Bir Hindistan korku serisi olan Ghoul, bir askeri sorgulama uzmanı olan Nida Rahim'in gizli bir gözaltı merkezine geldiğinde, burada tutulan teroristlerin bazılarının bu dünyanın dışından olduğunu farketmesiyle gelişen olayları anlatıyor. Senaryosunu ve yönetmenliğini Patrick Graham'ın üstlendiği Ghoul, Netflix'in imza attığı üçüncü Hint yapımı.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Rohit Pathak, Manav Kaul, Radhika Apte, Ratnabali Bhattacharjee
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gizem, Korku
(IMDb: 8.2)
Little Things izle, 2016 Yapımı Little Things hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Little Things, 20'li yaşlarda birlikte yaşayan bir çiftin hayatına odaklanıyor. Dhruv ve Kavya Mumbai'de birlikte yaşayan bir çiftir. Çift, geçimlerini sağlamaya çalışırken Mumbai'de yaşamının keyifli ve zorlu yanlarını birlikte tecrübe eder.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Mithila Palkar, Dhruv Sehgal
Tür : Dram, Komedi, Romantik
(IMDb: 5.7)
Mismatched izle, 2020 Netflix Yapımı Mismatched hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Ailelerinin birbiriyle eşleştirmeye çalıştığı iki genç, katıldıkları yaz kursunda geçici bir dostluk kurar. Ama çok geçmeden daha derin duygular hissetmeye başlarlar.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Prajakta Koli,Rohit Saraf,Vihaan Samat
Tür : Dram, Komedi, Romantik
(IMDb: 9.1)
Kota Factory izle, 2019 Yapımı Kota Factory hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Hindistan'ın en iyi üniversite öğrencilerini eğiten ünlü dershanelerle dolu bir şehirde, hevesli ama sıradan bir öğrenci ile arkadaşları kampüs yaşamıyla baş eder.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mayur More
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 5.0)
Leila izle, 2019 Yapımı Leila hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Baskıcı bir rejimin toplumu sınıflara ayırdığı yakın bir gelecekte bir kadın, yıllar önce elinden alınan kızını aramak için sisteme meydan okur.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Huma Qureshi, Siddharth, Rahul Khanna, Adarsh Gourav, Sanjay Suri
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Politik, Savaş
(IMDb: 6.8)
Bard of Blood izle, 2019 Netflix Yapımı Bard of Blood hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle,
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Emraan Hashmi, Sobhita Dhulipala, Shishir Sharma, Danish Husain
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
(IMDb: 7.5)
Taj Mahal 1989 izle, 2020 Netflix Yapımı Taj Mahal 1989 hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, 1989'da Lucknow Üniversitesi çevresindeki farklı yaşlardan çiftler; evlilik, filizlenen aşklar ve arkadaşlıklar aracılığıyla aşkın siyasetini keşfe çıkıyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Neeraj Kabi, Geetanjali Kulkarni, Sheeba Chaddha, Danish Husain, Anshul Chauhan
Tür : Dram, Komedi, Romantik