Dizi Arşivi

Under the Queen's Umbrella izle, 2022 Netflix Yapımı Under the Queen's Umbrella kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle,
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Kim Hye-soo, Kim Hae-sook, Choi Won-young, Kim Eui-sung, Moon Sang-min
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 8.5)
Move to Heaven izle, 2021 Netflix Yapımı Move to Heaven kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dizi, Asperger sendromu (diğer insanlarla etkileşimi oldukça zorlaştıran gelişimsel bir bozukluk - sosyal becerileri zayıftır, rutini severler ve değişiklikten hoşlanmazlar) olan bir genç adam (Tang Jun-Sang) ile eski bir mahkûm olan amcasının (Lee Je-Hoon) etrafında dönmektedir. Birlikte yaşam ve ölümün, aile ve iletişimin önemini kavrarlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Lee Je-hoon, Tang Jun-sang, Hong Seung-hee, Ji Jin-hee, Jeong Seok-yong
Tür : Dram
Ateşböceği Yolu Türkçe Dublaj izle, 2021 Netflix Yapımı Ateşböceği Yolu (Firefly Lane) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İki sıkı dost olan Tully ve Kate birbirlerine hem iyi hem de kötü zamanlarda destek olur. Gençliklerinde kurulan bağ 40'lı yaşlarında da sağlamlığını korumaya devam eder. (18 Yaş ve Üzeri İçin Uygundur)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Katherine Heigl, Sarah Chalke, Ben Lawson
Tür : Dram, Romantik
(IMDb: 8.0)
Sıcak Kafa izle, 2022 Netflix Yapımı Sıcak Kafa (Hot Skull) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Dünya gizemli bir salgının etkisi altındadır. Dil ve konuşma yoluyla yayılan bu salgından sadece eski bir dil bilimci olan Murat Siyavuş etkilenmez. Salgınla Mücadele Kurumu, hastalıktan kurtulan tek kişi olan Murat'ın peşine düşünce genç adam, saklandığı kurtarılmış bölgeden çıkmak zorunda kalır. Korunaklı alanından çıkan Murat Siyavuş, salgının etkisi altına aldığı İstanbul'un gizemli yerlerinde hastalığın mirası olan “sıcak kafa”sının sırrını ortaya çıkarmak için zorlu bir mücadeleye girişir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Osman Sonant, Hazal Subaşı, Şevket Çoruh, Tilbe Saran, Kubilay Tunçer
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gizem, Macera
Willow Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı Willow dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Willow, yıllarca tecritte yaşadıktan sonra, kaçırılan ikiz kardeşini kurtarmak için bir grup savaşçıya katılmayı planlayan cesur Prenses Kit'in hikayesini konu ediyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Warwick Davis, Dempsey Bryk, Ellie Bamber, Ruby Cruz, Erin Kellyman
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Macera
(IMDb: 5.3)
Willow izle, 2022 Yapımı Willow dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Willow, yıllarca tecritte yaşadıktan sonra, kaçırılan ikiz kardeşini kurtarmak için bir grup savaşçıya katılmayı planlayan cesur Prenses Kit'in hikayesini konu ediyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Warwick Davis, Dempsey Bryk, Ellie Bamber, Ruby Cruz, Erin Kellyman
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Macera
Hapishane Başucu Kitabı izle, 2017 Yapımı Hapishane Başucu Kitabı (Prison Playbook - Seulgirowun Gamppangsaenghwal) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Birinci lig beyzbol maçına çıkmak üzereyken, bir yıldız atıcı hapse girer ve yeni dünyasını yönetmeyi öğrenmek zorundadır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Park Hae-soo, Jung Kyung-ho, Krystal Jung, Lee Kyoo-hyung, Choi Moo-sung
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 8.6)
SKY Castle izle, 2018 Yapımı SKY Castle kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Kore'nin elit kesiminin yaşadığı özel bir muhit olan Sky Castle'da yaşayan aileler için, çocuklarının başarısı her şey demektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Yum Jung-ah, Yoon Se-ah, Lee Tae-ran, Kim Seo-hyung, Oh Na-ra
Tür : Dram, Komedi, Gizem
(IMDb: 6.5)
Typewriter izle, 2019 Netflix Yapımı Typewriter hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Goa'nın bir banliyösünde yer alan ve perili olduğuna inanılan bir eve taşınan ailenin arkadaş grubu, evi araştırma cesaretini gösterir ve macera başlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mikhail Gandhi, Sara Gesawat, Palomi Ghosh, Sameer Kochhar, Palash Kamble
Tür : Dram, Gizem, Korku, Gerilim
(IMDb: 7.3)
Selection Day izle, 2018 Netflix Yapımı Selection Day hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Selection Day, Mumbai'de yaşayan Hintli bir çocuğun kriket oyununa olan ilgisini konu ediyor. Radha ve Manju, iyi birer kriket oyuncusudur. Babaları, Radha ve Manju'nun dünyanın en iyi kriket vurucuları olmasını istemektedir. Oğullarının seçmeleri kazanabilmesi için elinden geleni yapan adam, bu uğurda çocuklarını Mumbai'de bir klübe yerleştirir. Ancak Manju, babası ile aynı düşünceleri paylaşmamaktadır. Kriket oynamayı sevmeyen Manju, babası ve sisteme karşı zorlu bir mücadeleye girişir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Mohammad Samad, Yash Shashank Dholye, Rajesh Tailang, Mahesh Manjrekar, Ratna Pathak
Tür : Dram, Spor
Filtrele 1540 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori