Dizi Arşivi

Arınma Gecesi Türkçe Dublaj izle, 2018 Yapımı Arınma Gecesi (The Purge) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Değiştirilmiş bir Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan, ilgisiz birkaç kişi, tüm suçun 12 saat boyunca yasal olduğu bir gece hayatta kalmak için ne kadar ileri gideceklerini keşfediyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Paola Nuñez, Max Martini, Derek Luke, Joel Allen, Lindsey Pearlman
Tür : Dram, Gizem, Suç, Aksiyon, Korku
(IMDb: 6.5)
The Purge izle, 2018 Yapımı The Purge (Arınma Gecesi) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Değiştirilmiş bir Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan, ilgisiz birkaç kişi, tüm suçun 12 saat boyunca yasal olduğu bir gece hayatta kalmak için ne kadar ileri gideceklerini keşfediyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Paola Nuñez, Max Martini, Derek Luke, Joel Allen, Lindsey Pearlman
Tür : Dram, Gizem, Suç, Aksiyon, Korku
My Liberation Notes izle, 2022 Yapımı My Liberation Notes (Naui Haebangilji) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Yetişkinliğin gündelik tekdüzeliğinden bıkıp usanan üç kardeş, sıradan hayatlarından kurtularak doyuma ulaşmaya çalışır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Lee Min-ki, Kim Ji-won, Son Suk-ku, Lee El, Cheon Ho-jin
Tür : Dram, Romantik
(IMDb: 7.2)
Café Minamdang izle, 2022 Yapımı Café Minamdang kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Her şeyi bildiği varsayılan bir şamanın hizmetlerini sunan şüpheli bir işletme, azimli bir komiserin dikkatini çeker.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Seo In-guk, Oh Yeon-seo, Kwak Si-yang, Kang Mi-na, Kwon Soo-hyun
Tür : Dram, Gizem, Komedi, Suç
(IMDb: 6.2)
Filthy Rich izle, 2020 Yapımı Filthy Rich dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Filthy Rich, zengin bir iş insanının servetinden pay almak için bir plan yapan mirasçıların hikayesini konu ediyor. Güney Amerika'dan zengin ve saygılı bir aile olan Monreaux, çok popüler bir Hıristiyan televizyon kanalının başındadır. Evin babası öldüğünde karısı ve çocukları bununla baş etmeye çalışır. Hırslı oğlu Eric, babasının yerini almayı planlıyor. Kızı Rose ise annesinin istilacı gölgesinden muzdariptir. Ve bu yeterli değilmiş gibi Monreaux, merhumun vasiyetinde belirgin bir şekilde yer alan Ginger, Antonio ve Jason olmak üzere en az üç gayri meşru çocuğu olduğunu öğrenir. Dul olan Margaret, bu beklenmedik varisleri hizaya sokmak ve ailesinin itibarını kurtarmak için savaşmak zorunda kalacak.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kim Cattrall, Melia Kreiling, Aubrey Dollar, Corey Cott, Benjamin Levy Aguilar
Tür : Dram
Marriage Contract izle, 2016 Yapımı Marriage Contract (Gyeolhongyeyak) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, 7 yaşındaki kızına bakmakta zorlanan yoksul, dul bir kadın ile annesi hasta olan varlıklı bir iş adamı, anlaşmalı bir evlilik yapar.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Lee Seo-jin, Uee, Kim Yong-geon, Park Jeong-Su, Lee Hwi-hyang
Tür : Aile, Dram
Yaban Türkçe Dublaj izle, 2020 Yapımı Yaban (The Wilds) dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Kısmen hayatta kalma draması, kısmen distopik uyku partisi. The Wilds, bir uçak kazası onları ıssız bir adada bıraktıktan sonra hayatta kalmak için savaşmak zorunda olan farklı geçmişlerden bir grup genç kadını konu alıyor. Kazazedeler birbirleri, sakladıkları sırlar ve katlandıkları travmalar hakkında daha fazla şey öğrenirken, hem çatışıyor hem de sıkı bir bağ kuruyor. Bu heyecan verici dramanın sadece bir yönü var: Bu kızlar bu adaya tesadüfen gelmedile
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Sarah Pidgeon, Zack Calderon, Sophia Ali, Charles Alexander, Shannon Berry
Tür : Dram, Gizem, Macera
(IMDb: 8.8)
Vadhandhi izle, 2022 Yapımı Vadhandhi: The Fable of Velonie hint dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Çalışkan bir polis olan Vivek, güzel bir genç kız olan Velonie'nin öldürülmesiyle ilgili soruşturmanın başına geçer. Adaletsiz ve sansasyonel bir medya davası, Velonie'nin imajını geri dönülmez bir şekilde zedelemekle tehdit ederken, Vivek, davayı çözmek için yarı gerçekler ve kafa karıştırıcı ipuçlarından oluşan bir ağın içinden geçmek zorundadır. Dizinin yapımcılığını Pushkar & Gayatri, yaratıcılığını ise Andrew Louis üstleniyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : S. J. Suryah, Laila, Smruthi Venkat, Vivek Prasanna, Sanjana Krishnamoorthy
Tür : Gizem, Suç, Gerilim
(IMDb: 7.3)
The Wilds izle, 2020 Yapımı The Wilds (Yaban) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Kısmen hayatta kalma draması, kısmen distopik uyku partisi. The Wilds, bir uçak kazası onları ıssız bir adada bıraktıktan sonra hayatta kalmak için savaşmak zorunda olan farklı geçmişlerden bir grup genç kadını konu alıyor. Kazazedeler birbirleri, sakladıkları sırlar ve katlandıkları travmalar hakkında daha fazla şey öğrenirken, hem çatışıyor hem de sıkı bir bağ kuruyor. Bu heyecan verici dramanın sadece bir yönü var: Bu kızlar bu adaya tesadüfen gelmedile
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Sarah Pidgeon, Zack Calderon, Sophia Ali, Charles Alexander, Shannon Berry
Tür : Dram, Gizem, Macera
(IMDb: 7.9)
The Exorcist izle, 2016 Yapımı The Exorcist dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Birbirinden karakter olarak çok farklı olan iki rahibin bir aileye musallat olan şeytan vakasıyla uğraşmasıyla beraber ele geçirilen küçük bir çocuk ve ailesinin etrafında dönen olaylar anlatılır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Alfonso Herrera, Ben Daniels, John Cho, Li Jun Li, Kurt Egyiawan
Tür : Dram, Gizem, Korku
Filtrele 1551 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori