Dizi Arşivi

Naikaku Kenryoku Hanzai Kyousei Torishimarikan Zaizen Joutarou izle
Naikaku Kenryoku Hanzai Kyousei Torishimarikan Zaizen Joutarou izle, 2006 Yapımı Naikaku Kenryoku Hanzai Kyousei Torishimarikan Zaizen Joutarou (Government Crime Investigation Agent Zaizen Jotaro) anime dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, İş adamlarının siyasetin içine girmesiyle birlikte politikacılar ve hükümet yetkilileri konumları sayesinde ceplerini dolduruyor. Zaizen Jotaro, gücü kötüye kullanan bu suçluları yakalaması için yasa dışı yöntemler kullanmasına izin verilen bir dedektiftir.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Teruaki Ogawa
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera, Suç
George & Tammy Türkçe Dublaj izle
George & Tammy Türkçe Dublaj izle, 2022 Yapımı George & Tammy dizisinin tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, George & Tammy, country müziğin güçlü çifti Tammy Wynette ve George Jones'un tüm zamanların en ikonik müziklerinden bazılarına ilham veren ilişkisine ve profesyonel yaşamlarına odaklanıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Jessica Chastain, Michael Shannon, Steve Zahn, David Wilson Barnes, Walton Goggins
Tür : Dram, Biyografi, Müzikal
George & Tammy izle
(IMDb: 7.6)
George & Tammy izle, 2022 Yapımı George & Tammy dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, George & Tammy, country müziğin güçlü çifti Tammy Wynette ve George Jones'un tüm zamanların en ikonik müziklerinden bazılarına ilham veren ilişkisine ve profesyonel yaşamlarına odaklanıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Jessica Chastain, Michael Shannon, Steve Zahn, David Wilson Barnes, Walton Goggins
Tür : Dram, Biyografi, Müzikal
En Güçlü 100 Türkçe Dublaj izle
En Güçlü 100 Türkçe Dublaj izle, 2023 Netflix Yapımı En Güçlü 100 (Physical: 100) kore tv şovunun tüm bölümleri türkçe dublaj full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle,
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Yoshihiro Akiyama, Yun Sung-bin
Tür : Gerçeklik, TV Programı
Big Bet izle
(IMDb: 7.3)
Big Bet izle, 2022 Yapımı Big Bet (Kajino) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Cha Moosik bir kumarhane barı işletiyor, ancak Ulusal Vergi Dairesi tarafından yapılan bir baskı nedeniyle Filipinler'e kaçmak için, tam teşekküllü bir kumarhane işletmesi kuruyor ve Filipinler'deki siyasi ve iş çevrelerini kazanmak stratejiler geliştiriyor. Ancak, aniden Min Seokjun'un ölümünde şüpheli olarak çerçevelenir ve Kore Masası'ndan Oh Seunghoon tarafından takip edilir. İhanet paranın olduğu yerde yaygındır. Ayakta kalan son kişi kim olacak?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Choi Min-sik, Lee Kyoo-hyung, Son Suk-ku, Lee Dong-hwi, Heo Sung-tae
Tür : Dram, Aksiyon, Suç
The Interest of Love izle
The Interest of Love izle, 2022 Netflix Yapımı The Interest of Love (Understanding of Love) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Aynı bankada çalışan dört erkek ve kadın, aşk için ne kadar ileri gidebileceklerini keşfedince kendilerini karmaşık bir aşk öyküsünün ortasında bulur.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Yoo Yeon-seok, Moon Ga-young, Geum Sae-rok, Jung Ga-ram, Moon Tae-yu
Tür : Dram, Romantik
Kings of Jo'Burg izle
(IMDb: 5.1)
Kings of Jo'Burg izle, 2020 Netflix Yapımı Kings of Jo'Burg dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Masire kardeşler Johannesburg'un yeraltı dünyasına hükmetmektedir. Ancak aileleri üzerindeki doğaüstü bir lanet ve karmaşık bir ihanet örgüsü onları yok etmek üzeredir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Zolisa Xaluva,Connie Ferguson,Cindy Mahlangu
Tür : Suç, Gerilim
The Good Detective izle
The Good Detective izle, 2020 Yapımı The Good Detective (Mobeomhyungsa) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Gerçeğe yakınlaşmak isteyenlerle bunu örtbas etmek isteyenler arasındaki yarış hakkında bir drama. Jang Seung Jo, gençken yaşadığı acılar nedeniyle duygularını başkalarıyla paylaşmayan dokuz yıllık seçkin bir dedektif olan Oh Ji Hyuk rolünü üstlenecek. Amcasından devraldığı muazzam servetle bile para ve güçten etkilenmiyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Son Hyun-joo, Jang Seung-jo, Kim Hyo-jin, Song Young-chang, Choi Dae-hoon
Tür : Dram, Gizem, Suç, Aksiyon
Hand of God izle
(IMDb: 7.5)
Hand of God izle, 2014 Yapımı Hand of God (Tanrı'nın Eli) dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Tek oğlu PJ'nin intihar girişiminden sonra Yargıç Pernell Harris, Tanrı'nın sesini duyduğuna inanmaya başlar. O ses kendisine, PJ’nin eşi Jocelyn'e tecavüz edip PJ'nin intihar girişimine sebep olan kişiyi bulmasını ve onu adaletin karşısına çıkarmasını söyler. Şüpheli bir din adamı olan Papaz Paul'un teşviğiyle, KD adındaki bağnaz ve hiddetli bir eski suçluyla bir olup adaletin peşine düşer.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Ron Perlman, Dana Delany, Garret Dillahunt, Elizabeth McLaughlin
Tür : Dram, Suç
Alice izle
(IMDb: 7.1)
Alice izle, 2020 Yapımı Alice (Aelliseu) kore dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom1.com farkıyla sizlerle, Park Jin-Gyeom, bir dedektiftir. O, duygularını hissedememektedir. Park Jin-Gyeom, zamanda yolculuk yapılmasına olanak sağlayan Alice isminde bir cihazı elde eder ve bu cihaz nedeniyle kendini bir kaosun içerisinde bulur. O, Alice’yi kullanarak yıllar önce ölmüş annesinin gençliğiyle karşılaşırken kendisiyle ilgili büyük bir gerçekle yüzleşecektir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kim Hee-seon, Joo Won, Kwak Si-yang, Choi Won-young, Lee Da-in
Tür : Bilim Kurgu, Fantastik, Gizem
Filtrele 1856 dizi
Dizi Türü Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori